Звичаї та обряди

"Українські звичаї та обряди"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
03-01-2012
admin
4631
4

Мотиватори для вивчення української мови


 • Не нравится
 • +6
 • Нравится
" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/imag/ukraine/demotivatoru/motivator024.jpg">
Мотиватори для вивчення української мови

Для усіх хто бажає поширювати рідну мову серех порусифіуованого чи завезеного "населенія" представляємо мотиватори для вичення української мови!

 

 

В архіві розміщено 61 мотиватора, високої якості (300 .dpi) із спеціальної збірки, підготовленої Іриною Фаріон, та розданою під час святкування 20 років від створення "Свободи"

 

Не будь пасивним! Мова то наша зброя!


Якщо ти сидиш у офісі - це для твоїх колег, що не хочуть вивчати українську мову:

 

 

Мотиватори для вивчення української мови

Завантажити у форматі ворд Розмір файла: 275.5 Kb

Завантажити архів мотиваторів:   
Розмір       - 151 мб.
Кількість   - 61шт.
Формат     - tiff
(одна картинка 10-12 мб)

Міні копії мотиваторів: мотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мовамотиватор українська мова

Мітки до сторінки: мова

Коментарі:
allspice


Джура
Гарна стаття!
04-01-2012
1
1

Лібертас


Сірома
Все класно, але люди, чого на багатьох зображеннях відділені західна зі східною Україною? Я наприклад з центру, але пробачте, я нічим не відрізняюсь від вас, так само за Україну і проти москалюг! НЕ діліть нас!!!!!!!!!!!!!!!!! Нехай зараз більшість людей розмовляє москальською, але не вони головне, а - діти, а вони то вже й вірш " у лукоморья дуб зєльоний" вчать на українській і коли їх питаючь чому, вони відповідають "Так легше" значить це вже щось значить!! Не відокремлюйтесь, і знайте що в нас не менше патріотів!
05-01-2012
0
0

allspice


Джура
Лібертас, мені теж неподобається що Україна розділяється! хочу щоб ми були разом сильною державою)))
05-01-2012
1
1

Іван


Сірома
Лібертас,
Друже, я стовідсотково Вас підтримую бо я й сам з центру України де 40 років поспіль змушений був розмовляти на кацапському козломордому язікє. Але тепер я зрозумів, що для того щоб знищити будь який народ танки не потрібні. Треба просто вселити цьому народу з самого дитинства, що він немає власної історії і мови,- і все - цього народу більше не існує. Тож поки москалі не зробили з Української мови мертву латинську, треба гонити їх з нашої землі та добре згадати хто є наші справжні пращури і якою мовою ми повинні казати "Рідна земля!". З повагою, Українець.
29-04-2016
0
0

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (273)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3141)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3819)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7617)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6748)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА