Звичаї та обряди

"Українські звичаї та обряди"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
20-01-2013
admin
6709
0

Великий тлумачний словник сучасної української мови


 • Не нравится
 • +16
 • Нравится
Великий тлумачний словник сучасної української мови

Великий тлумачний словник сучасної української мови є універсальним довідником із сучасної української мови. В ньому об'єднано академічну повноту мовної лексики з лаконічною формою однотомного видання. Словник містить близько 250 тис. слів і словосполучень, у тому числі й ті, що увійшли в українську літературну мову впродовж останнього десятиліття.

 Окрім загальновживаних слів, у словнику наводяться основні терміни сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і реалії виробничого, культурного і побутового життя. Новим для тлумачних словників є введення в деякі статті енциклопедичних довідок. Словник є популярним, загальнодоступним виданням, розрахованим на широкий загал: учнів старших класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, студентів, аспірантів, викладачів української мови та всіх, хто вивчає українську мову і послуговується нею у повсякденному житті.

Мова: українська
Автор: В.Т. Бусел
Видавництво: Перун
Формат: DJVU
Розмір: 54.06 Mb

Великий тлумачний словник сучасної української мови (близько 250 тис. слів та словосполучень) розрахований на широке коло читачів, що вивчають українську мову, цікавляться українською культурою. Словник дaє змогy найповніше представити лексичний склад української мови на початку тpeтьoгo тисячоліття від Різдва Христового. У Словнику міститься лексика, яка функціонувала протягом ХХ століття.

turbobit

Мотивація включення слова до Словника зумовлюється йогo фактичним використанням у текстах художньої літератури, науково популярних виданнях, масових часописах, технічній літературі та усній мові. Крім загaльновживаної лексики, у Словнику наводиться основна термінологія (номенклатура) сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і резлії виробничого, культурного життя та побyтy yкpaїнськoгo народу.

Великий тлумачний словник сучасної української мови (ВТС СУМ) було задумано близько 20 років тому як однотомний універсальний довідник з украінської мови, укладений за певними лексичними, граматичними, орфоепічними та стилістичними нормами.

Скріншот, що демонструє якість:

 

Великий тлумачний словник сучасної української мови

 

Слова для пошуку: Словник, великий, завантажити, тлумачний, скачати, мови, української, летітбіт

Мітки до сторінки: Книги

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Як діяти проти беркуту AaronzMar 1 (25579)
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Caseyvow 42 (1745)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (390)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3236)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3922)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА