Українські футбольні команди
 
➤ фільм Хроніка
----

Три школяра отримують супер здібності після виявлення впавшого метеорита. Скоро вони потраплять у вир подій, в якому відкриються їх темні сторони.

Втім, нам цікавий лише один з них, Ендрю, так як весь сюжет обертається навколо даного героя. Двоє інших щасливчиків - прості хлопці, що називається, без претензій. Їх роль в сюжеті зводиться до спроби соціалізувати Ендрю, інтегрувати їх у суспільство. Що закономірно обертається провалом, адже травімий школяр - це чудова жертва і козел відпущення, яка ненавидить усіх і вся, і суперсили мало допоможуть відчути себе «нормальним». Із грязі - в боги, напівтонів не передбачено.

Завантажити файл: Chronicle-EXTENDED-2012-BDRip-hurtom.torrent [14.94 Kb] (Завантажило: 10)

Ендрю - архетіпічних образ вигнанця і соціопата. Його доля вирішена наперед не з волі сюжету, але за законами психології. Типовий недовірливий шизоїд зі сформованим комплексом Бога, він впивається силою, але не може направити її у творче русло, не в змозі нею розумно розпорядитися. Балаканина про буддійських ченців не призводить ні до чого, - хаос в голові залишиться на місці, адже могутність звалилося відразу. На тебе - слабкого. Зломленого. Ти не станеш дарувати добро світу, який відкинув тебе, ти будеш давати здачі всім без розбору, всім і кожному, адже у світі для тебе доброти не знайшлося.

 

 

Друга третина фільму найбільш цікава в силу самоініціаціі Ендрю в (альфа) омега-хижака. Саме в ній глядач втрачає останню надію на те, що доля хлопця складеться вдало, і стежить за падінням героя в прірву. Ендрю - бомба уповільненої дії, феєрично детонує до фіналу. Його его зруйновано, він не може нічого створити.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго