Українські футбольні команди
 
➤ фільм Три метри над рівнем неба
----

Фільм 2010 року про історіяю двох молодих людей, які належать до різних світів. Бабі - багата дівчина, яка відображає доброту і невинність. Аче - бунтівний хлопчина, імпульсивний, несвідомий, схильний до ризику і небезпеки.

Це малоймовірно, практично неможливо, але їхня зустріч неминуча, і в цій шаленій подорожі між ними виникає перша велика любов.

«Три метри над рівнем неба» - екранізація роману італійського письменника і режисера Федеріко Моччіа. У 2004 році світ побачила італійська екранізація, а через шість років, у 2010 році була знята іспанська версія. У книзі та італійському фільмі дія відбувається в Римі, головного героя звуть Стефано Манчіні, його прізвисько Степ.

Завантажити файл: Tres-Metros-Sobre-El-Cielo-2010-BDRip-AVC-Ukr.Esp-Sub-Ukr.EngHurtom.mkv.torrent [10.65 Kb] (Завантажило: 107)

В іспанському фільмі дія відбувається в Барселоні, ім'я головного героя - Хьюго (Уго) Олівера, а прізвисько - Аче. Італійський фільм «Три метри над рівнем неба» не йшов у прокаті в Іспанії, в свою чергу, іспанська картина не демонструвалася в Італії. Маріо Касас (Аче) і Марія Вальверде (баби) перенесли свій екранний роман в життя. Вони також знялися разом у англо-іспанському фільмі «Мул» Майкла Редфорда і в продовженні «Трьох метрів над рівнем неба» - «Я хочу тебе».

 

 

Зйомки фільму проходили в Барселоні з 10 травня по 7 липня 2010 року. Це третій спільний проект режисера Фернандо Гонсалеса Моліни і актора Маріо Касаса. До цього були серіал «Пако і його люди» 2005 року і «Витік мізків» 2009 року. 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго