Українські футбольні команди
 
➤ Хоббіт: Несподівана Подорож
----

Фільм 2012 року - "Хоббіт: Несподівана Подорож" оповідає про подорож Більбо Беггінса, який пускається в грандіозний похід, метою якого є відвоювання втраченого королівства гномів Еребор у зловісного дракона зміг. Абсолютно несподівано з гобітом налагоджує контакт чарівник Гендальф Сірий. Так Більбо знаходить себе, приєднуючись до компанії тринадцяти гномів, очолюваних легендарним воїном, Торіном Дубощитом.

Їх подорож проляже через Дикий Край, через зрадницькі землі, населені гоблінами та орками, смертоносними Варга та гігантськими павуками, народом, що змінює шкури, і чарівниками. І хоча їх мета знаходиться на Сході серед пусток Одинокій Гори, спочатку їм доведеться вибратися з тунелів гоблінів, де Більбо зустріне істота, яка змінить його життя назавжди ... Голлума.пап

 

Ця картина оснащена дуже сильною роботою художників та декораторів, які створили знову Середзем'я, прекрасні зелені луки, дивовижний світ Хоббітов, похмурий світ темних сил, все це на висоті, яку передали фахівці художників і постановники спецефектів. Сильна робота художника з костюмів - одяг дійсно в «тему» ​​фільму і гармонійно виглядає на кожному з героїв.

Окремий момент зверніть на фахівців з гриму - відразу видно, що тут було докладено просто максимум зусиль і винахідливості з боку працівників по накладенню гриму. Дійсно дуже заворожуюче, і вражаюче, що не піддається ні на секунду, що працівники не «халтурили» створюючи персонажів. Сценарій написаний Джексоном і всієї його «бригадою» варто похвали, так як написаний дійсно з новими враженнями, і треба визнати що в ньому є своя родзинка, яка змушує проникнути і подивитися на те, як все починалося. Акторська гра не сказати що прям таки блищить, немає вона не блищить, і тим не менше кожен з акторів добре впорався зі своєю роллю і кожному вдалося показати свій портрет глядачам.

 

Коментарі:

Коментарі 1

admin

smailuk20 Вибачаюсь, але українського дубляжу поки не має...
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

16 січня 2013 20:20 | Відповісти | Цитувати |
Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго