Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Поцілуночок
----

Фільм 2009 року.

Віктор, новачок в класі, без пам'яті закохується в красуню Аню - найпопулярнішу дівчину в школі. Вона - дочка заможних батьків і зберегла при цьому чарівну невинність в характері. Як і очікувалося, Аня ходить на побачення з багачем і красенем Пітером, але тут і там натикається на незграбного і чудного Віктора. Після пари десятків безглуздих ситуацій, недоречних і зворушливих дурниць, між Віктором і Анею нарешті пробігає перша іскра...

Поцілуночок - відмінний приклад того, що хороші комедії ще не перевелися в сучасному світі. Може вся справа в тому, що сценарій не висмоктували з пальця, а взяли за основу книгу. 

Для мене поцілуночки - це 

Багато сміху, легкого, безтурботного, не над людьми, а над ситуаціями. (Жодного разу за весь фільм не прийшла в голову думка: це напевно хотіли зробити смішно, а не вийшло. Взагалі не було думок про те, як має бути, просто сміялася до сліз) 

Жахливо милі, харизматичні, непошлі персонажі (всього один «злодій» на весь фільм, та й той у лапках, тому що не викликає ні злості, ні роздратування, просто хочеться його красиво покарати і сподіватися, що він і справді не безнадійний) 

Завантажити файл: Love-at-First-Hiccup-2009-ukr-ac3-2.0-BDRip.avi.torrent [13.44 Kb] (Завантажило: 38)

 

 

Гарний сюжет (власне спасибі автору книги і сценаристам). Тут майже повністю відсутні штампи (за це одразу можна ставити 10 балів): хоч і молодіжна комедія, але немає ніяких парі, про які потім з криками й свистом дізнається головна героїня, ніхто не страждає через надуманою хвороби або втрати родичів (може це звучить жорстко, але останнім часом всі фільми за сюжетом наближаються до мексиканським серіалам) і головне! - Ніхто в кінці фільму не вимовляв пафосних промов перед великою аудиторією, не робив висновків про сенс життя або про те, як важливі дружба, любов, сім'я та інше, і ніхто нікому не плескав! (Тут я остаточно полюбила цей фільм). 

В цілому, враження після перегляду тільки позитивні, настрій - чудовий.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго