Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Уяви собі
----

Фільм 2009 року.

Коли кар'єра фінансового директора виявляється під загрозою, він несподівано опиняється в уявному світі власної дочки, де знаходить вирішення всіх проблем.

У цьому фільмі як і в багатьох інших американських блокбастерах сімейного типу, розкрита одвічна проблема звезднополосатого суспільства. А саме метання між роботою і сім'єю, точніше (в даному випадку) дітьми. Це у нас можна свого шибеника залишити вдома на пару годин, посадивши його за перегляд мультфільму чи дати пограти в комп'ютер. В Америці це строго забороняється і якщо дитина не в садку (школі), а вдома і без батьків (родичів) йому наймають доглядальниць.

Завантажити файл: Imagine-That-2009-BDRip-ukr.eng.avi.torrent [18.59 Kb] (Завантажило: 11)

Мало чого може накоїти малюк, який відчув повну свободу: багаття на кухні розпалити, впустити кого не слід, варіантів багато. Але справа в тому, що якщо дитину не помічаєш і залишаєш на піклування іншим, малюк може придумати свій власний світ і неіснуючих друзів. Адже у доглядальниць (якими зазвичай люблять підробляти тінейджери) один закон: «Ось тобі іграшку сиди, грай і чекай батьків.» 

Приблизно така історія (тільки без доглядальниць) і трапилася з донькою успішного фінансового аналітика Евана Деніелсона. Получав мало уваги від батька і не дуже затребувана у однолітків дівчинка придумує собі нове заняття. Вона ховається під гу-гу (на нашому ковдра) і спілкується з уявними подругами-принцесами. Татусь звичайно хоче її відучити, але нічого не виходить. На цьому все могло б і закінчитися. Результат: дівчатко надовго залишається полонянкою своїх фантазій, а в майбутньому стає самим не впевненим дитиною в світі; папа вічним трудоголіком без сім'ї. Однак цього не сталося. «Що сталося?» - Запитаєте ви. Дивіться і дізнаєтеся самі. 

 

 

 

Сюжет картини можна переказати після перегляду перших 15 хвилин. Таких фільмів багато. Це вірно - адже перед нами сімейна комедія. Виділяє її зі списку інших проектів з такою ж тематикою неповторний Едді Мерфі. Багатьом людям, що воліють старі роботи даного коміка це творіння може не сподобатися. Адже Едді завжди відзначався своєю натурою, викривав всі кругом з отакою глузуванням, підколював всіх і себе коханого теж. Всі його ролі були пікантними і харизматичними: ловелас Маркус (Бумеранг), майстер розлучення Аксель Фоулі (Поліцейський з Беверлі-Хіллз), ексцентричний Кіт Ремсі і його нісенітний брат Джіфферсон (Кльовий хлопець) і т. д. А тут Мерфі грає якогось Папанов схибленого на роботі, роль з якою справився будь-який більш-менш відомий актор. Однак такого папочку ви ще не бачили. Ця людина так любить свою роботу, що через невдачу перед радою директорів може таких проектів показати, що у нормальних людей з'явиться підозра щодо психіки героя Мерфі. І в жодного більш-менш відомого актора так не вийде зіграти.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго