Українські шпалери На робочий стіл
 
----

Фільм 1982 року.

Фільм оповідає про життя великого індійського правителя і вчителя людства Махатми Ґанді. Починаючи з його приїзду в південну Африку в 1893-му році і закінчуючи післявоєнною Індією - Ґанді завжди й скрізь проповідував тільки мирну боротьбу, мирну відповідь будь-якому насильству. І якщо спочатку це виглядало просто смішним для багатьох, то через півстоліття світ дізнався, що проста і одночасно велика людина привела свою країну до повної незалежності від англійських колонізаторів.

Ні одне людське життя не може бути описана в одному оповіданні, і особливо це стосується Ганді, чий життєвий шлях був так тісно переплетений з боротьбою його народу за свободу. Неможливо в достатній мірі розповісти про кожну подію, всіх діяннях і жертви великих чоловіків і жінок, кому він та Індія зобов'язані так багатьом. Все, що ми могли зробити - бути вірними духу в описі його шляху і знайти у кожному глядачеві шлях до серця людини

Завантажити файл: Gandhi-1982-ukr-BDRip.avi.torrent [14.94 Kb] (Завантажило: 5)

З цих рядків починається фільм «Ганді» і, в принципі, подібне передмову підходить до будь фільму про історичну особу. Адже завжди знаходяться критики, які пишуть в негативних відгуках, мовляв то подія не показали, цей факт опустили. Але ж щоб зрозуміти людину, не потрібно знати про кожному проведеному їм дні. Важливий вектор, спосіб мислення персонажа, і в цьому плані, фільм «Ганді», безумовно, шедевр. 

Махатма Ганді був чудесним людиною, сповненим життєвої енергією, променистою добротою і любов'ю до всього світу.

 

 

 

 

Чи варто говорити, що Бен Кінгслі, який сам має індійські коріння, зіграв Ганді просто бездоганно. Цей актор завжди подобався мені своїм непересічним талантом, але Махатму він навіть не зіграв, він просто став їм на час зйомок. 

Звичайно, хронометраж картини, спочатку трохи лякає. І не сказати, щоб 3:00 ці пролетіли зовсім вже не помітно, подекуди картина стає сухуватою та нуднуватої, але це з лишком спокутують останні 30-40 хвилин стрічки, які настільки пронизливі й ліричні, що хочеться негайно вибігти на вулицю і почати творити добро.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго