Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Дерево життя
----

Фільм 2011 року.

Ми спостерігаємо за розвитком 11-річного Джека, одного з трьох братів. Спочатку дитині все здається дивним. Очима своєї душі він спостерігає за вчинками мами. Вона являє собою любов і милосердя в той час як батько намагається навчити сина, що в реальному світі на перше місце необхідно завжди ставити себе. Кожен з батьків намагається переманити Джека на свій бік, і він повинен примиритися з їх домаганнями. Дійсність хмурнішає, коли головному герою вперше доводиться зіткнутися з болем, стражданнями і смертю. Колись абсолютно ясний світ перетворюється на лабіринт.

Актори зіграли приголомшливо, це навіть не гра, а скажімо, позування, показуха самих батьківських здібностей, характерів. Джессіка Честейн дуже здивувала, ну прямо саме уособлення любові. Не розумію, чому Бредда Пітта обізвали тираном і тому подібне. По-моєму, його персонаж - чудовий батько, природно, жорсткий, цілеспрямований і амбітний, хоче бачити своїх дітей краще за нього, допомогти їм уникнути помилок. 

Завантажити файл: The-Tree-of-Life-2011-ukreng-BDRip.torrent [14.07 Kb] (Завантажило: 7)

Діти зіграли відмінно, момент, де Джек опускає церковне політиці своєї мами чомусь, змусив пошмигать носом, як удар по серцю. Якщо бути чесним, то від фільму я очікував іншого - легкості перегляду. А так навіть радує, що сім'ю показали не прям такої типової американської, а як абсолютно природну, зі своїми конфліктами, методами виховання. То як Малік показав Рай, або може це не Рай зовсім, а якийсь інший вимір, якась духовна матерія, як уособили ангелів, то як героїня Честейн як би добровільно віддає життя свого сина, загалом, нікого не закликаю йти в кіно, фільм не легкий, але мене він дуже вразив.

 

 

 





Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго