Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ фільм 13 вбивць
----

Фільм 2010 року.

Група елітних самураїв таємно об'єднується для того, щоб вбити брата Сьоґуна - диктатора і садиста, імовірно майбутнього володаря Японії.

Тому що життя - це аж ніяк не кодекс, який передбачає абсолютне дотримання своїм приписам в будь-якій ситуації, навіть якщо твій ворог - рідкісний негідник Наріцугу, зведений брат сьогуна і майбутній старший радник глави бакуфу, від садіческой жорстокості якого страждають як прості селяни, по одній примхи втратилися всієї родини і чотирьох кінцівок, або заслужені самураї, у яких вони збезчестили і вбили невістку, а потім розправилися з сином. 

Так от, навіть якщо людина не дворянського походження, то зовсім не означає, що тебе не стосуються чвари серед шляхетного стану - адже колись ця війна може прийти і в твій дім, і тоді вже нікому не буде діла, носиш ти два мечі або тільки один.

Завантажити файл: 13-Assassins-2010-ukr-BDRip.avi.torrent [11.31 Kb] (Завантажило: 18)

А якщо ти самурай, що поклявся у вірності сьогуну, як верховному сюзерену, то твій найперший обов'язок - врятувати свого повелителя від того, хто своїми вчинками ганьбить пана, прикриваючись служінням йому ж. Тут другий наріжний камінь японського суспільства, в якості якого виступає на відміну від західної цивілізації зовсім не страх перед покаранням за провину, а сором за негідну поведінку. Не страшно бути покараним за справу, страшно змовчати і тим допомогти лиходієві вийти сухим з ​​води. 

 

 

Окремо слід зазначити прекрасну постановку бойових сцен, декорації та костюми. Зокрема, фехтування героїв викликало особливе захоплення і повагу до тих, хто настільки ретельно працював над достовірністю і правдоподібністю показуваного у фільмі.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго