Українські футбольні команди
 
➤ Опівночі в Парижі
----

Фільм 2011 року.

Письменник і безнадійний романтик, впевнений у тому, що повинен був жити в 1920-і роки, приїжджає в Париж зі своєю коханою на канікули і потрапляє в минуле. Зустрічаючись там з Хемінгуеєм, Пікассо, подружжям Фіцжеральд, Гертрудою Стайн він розуміє, що належить цьому часу і хоче залишитися там назавжди.

Це перший фільм за довгий час, на якому майже кожну хвилину я намагалася не соватися в кріслі від захвату і затискала собі рот, як іноді від переповнюють почуттів люди прикладають долоні до обличчя, щоб випадково не взвізгнуть або того гірше - почати голосити, як це прекрасно . Поруч сидів чоловік, що прийшов в кінотеатр один, він реготав на багатьох моментах на весь зал - але ніхто не попросив його бути тихіше, все, здається, були згодні. 

Цей фільм прекрасний. Особливо тим, що для його дійсного розуміння потрібно хоч якесь, а базове знання історії мистецтва і взагалі - історії; одна річ займала мене після фільму - який відсоток людей в залі не розумів, про що йде мова, і судорожно питав у сусідів про прізвища художників і письменників. Я б дивилася цей фільм ще багато разів, і перед одним з читала б про мистецтво Франції, і, можливо, під кінець стала б таким же педантів, який би відпускав коментарі про кожен з'явилося персонажа. 

Завантажити файл: Midnight-in-Paris-2011-ukreng-BDRip.torrent [15.27 Kb] (Завантажило: 8)

Набір акторів чудовий - Оуен Вілсон приємно радує, весь час здається, що ось повернеться ця голова блондинки - і ми побачимо Скарлетт, але Рейчел МакАдамс виявилася ідеальною для своєї ролі. Дивно і дуже приємно було поява Майкла Шина. Але найбільше, чорт візьми, мене вразила Карла Бруні - навряд чи для всіх це було новиною, але я не читала про фільм нічого, крім назви, і тим більше списку акторів. І коли в кінці я зрозуміла, що це все-таки вона, захопленню не було меж. Хоча ні, збрехала, найбільше здивування - це поява Едріана Броуді.

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго