Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ фільм Укриття
----

Фільм 2011 року.

Головному герою, Кьортісу, люблячому батьку і чоловіку, починають снитися жахіття і ввижатися галюцинації. Він шукає психіатричної допомоги, вважаючи, що це розумовий розлад. Однак, боячись найгіршого, він починає будувати складне і дороге укриття від бурі на своєму подвір’ї. Через нього Кьортіс ризикує втратити родину, здоровий глузд і стати вигнанцем спільноти, та все ж будує, щоб врятувати життя близьких.

Кіно про те, як людина божеволіє. Головному героєві сняться кошмари, а в реальності приходять галюцинації про кінець світу. Він розуміє, що з ним, щось не так і намагається зберігати спокій, що б не налякати сім'ю і оточуючих. Але вдається це йому погано, тому як якогось розсудливій людині спаде на думку будувати притулок у себе у дворі. 

Кіно сильне, в першу чергу грою одного актора Майкла Шеннона. Грав він багато де, але мені запам'ятався лише роллю копа в серіалі «Злочинна імперія». Тут він чудово передав весь трагізм свого персонажа. 

Відмінно зіграла і Джессіка Честейн, яка грає його дружину, вона дуже переживає за свого чоловіка, і навіть в моментах відчаю його не кидає, а пробує зрозуміти і пережити всі разом. 

Завантажити файл: Take-Shelter-2011-ukr-BDRip.avi.torrent [14.88 Kb] (Завантажило: 9)

Ще тут соковиті кольори на тлі апокаліптичного неба - дуже красиві фарби, спасибі, напевно, треба сказати за це оператору Адаму Стоуну. І музика, на грані, б'є по нерву, естетська, декаденсная, дуже сильно нагнітає в тему фільму. 

 

 

Дуже порадувала цікава кінцівка фільму, а то останнім часом, то з'їли кінець, то зім'ятою, то він ніякий, то просто не придумали. Тут же він у контексті фільму, не сказати, що очікуємо, але і не сказати, що сюрприз. Коротше кінець у фільму є і одне це вже радує.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго