Українські футбольні команди
 
➤ фільм Я - Габріель
----

Пекуче сонце, випалена земля і занепад в економіці спустошили маленьке містечко Проміс в штаті Техас. Люди у відчаї залишають напівзруйнованe і безпліднe місто. Коли сімейна пара зустрічає хлопчика, що бреде на самоті по курній дорозі, вони забирають його з собою в надії допомогти йому. Ніхто не знає хто він і чому прийшов сюди. Одні люди думають, що причина його появи в їх молитвах. Інші вважають, що він утікач або лжепророк. Однак правда полягає в тому, що, за словами хлопчика, він прийшов сюди щоб допомогти жителям міста. Міський шериф Броуді, незважаючи на наявність власних проблем, повний рішучості розкрити правду про хлопчика. Але після низки чудових явищ жителі починають вірити хлопчикові і приймають його ... 

Чесно скажу, що цей фільм я починав дивитися повна упередження і скепсису ... На моє щастя я глибоко помилилася! Я не прихильник показово-віруючих фільмів, як раз тому думала, що фільм мені не сподобається ... Віра-це справа кожного, так я думала ... Однак фільм на подив виявився глибоким, зворушливим і надихаючим. Він якраз вчить, що разом люди здатні пережити всі тяготи ... Розмірене протягом сюжету не здавалося зайво затягнутим, а навпаки як би вчило терпінню і довірі ... Як сказав головний герой: «Все відкриється в свій час». Окремо хотілося б відзначити гру Гевіна Касалежно. Хлопчикові всього 12 років, але зіграв він дуже переконливо.

Завантажити файл: i_am_gabriel_2012_dvdrip_ukr.avi_174.torrent [11.59 Kb] (Завантажило: 9)

У цілому хочу сказати, що фільм виявився не скільки про віру, а про надію. Про здатність не втратити надію і віру разом з нею, адже ніхто не говорив, що життя буде легкою ... Але серед усіх цих бід і поневірянь бувають і світлі моменти і якщо б ми просто зупинилися, піддавшись відчаю, то ніколи б не дісталися до наступного світлого моменту ... Тому просто хочу порадити подивитися фільм самим і самим зробити свої висновки!

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго