Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ фільм Титанік
----

Джек і Роуз, юні коханці розділені класовими забобонами, по велінню долі що знайшли один одного в першій подорожі «непотоплюваного» Титаніка. Але коли приречений, розкішний лайнер стикається з айсбергом в крижаній Північній Антлантиці, їх пристрасний роман перетворюється на захоплюючу гонку на виживання. На що здатне кохання? Чи врятуються вони...

Про цей шикарний лайнер було знято безліч документальних і кінофільмів. Але жоден з них не був показаний так жваво, як дітище Кемерона: безсмертна любов і найгучніша катастрофа минулого століття. А може навіть і за всю історію. Звичайно, багато режисерів грунтовно готувалися до своїх робіт, але, дивлячись творіння Джеймса, зразка 1997 року, а так само вивчаючи історію досконально, волею-неволею приходиш до висновку, що саме Джеймс звертав увагу і примічав такі дрібниці реальних фактів тієї фатальної ночі з 14 на 15 квітня 1912 року, як, наприклад: ганебна втеча Брюса Ісмея з лайнера, який, за однією з версій, сам же умовив капітана гнати на повній швидкості, що б встигнути за рекордом і отримати почесті. Або той факт, що більшість пасажирів третього класу, змирившись зі своєю смертю, просто повернулися в каюти і чекали загибелі (ця сцена особливо бере за душу, та ще все це під несамовиту до сліз музику «Nearer, My God, to Thee» у виконанні оркестру корабля, який ніхто не помічав). До речі, і цей факт реальний. І таких фактів багато. Той, хто візьметься за історію того рейсу, зрозуміє це і зрозуміє, що Джеймс Кемерон дійсно не дарма просиджував за изучениями джерел про Титаніку.

Завантажити файл: titanic__1997___3xukr___eng__bdrip_.avi.torrent [11.4 Kb] (Завантажило: 95)

Напевно, це стало однією з головних причин, по яких фільм «Титанік» заслужено тримає у своїй колекції аж 11 Оскарів. Але є і ще маса причин, як, наприклад, гра акторів, правильна композиція, вдалі кадри оператора, спецефекти, костюми, монтаж, робота гримерів ... Так, напевно, абсолютно всі.

 

 

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго