Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Іп Мен
----

Іп Мен - визнаний майстер кунг фу, що живе в Фуошане, місті, славному своїми школами бойових мистецтв. Іп Мен практикує Він Чун і хоч і є найсильнішим бійцем міста, своєї школи у нього немає, і він не бере учнів. Вдома він проводить лише легкі спаринги з приятелями, щоб вказати на помилки один одного. Проходять роки, Китай захоплюють войовничі японці, і Іп Мен виявляється одним з небагатьох, хто навіть в жорстоких умовах окупації не забуває про честь, гідність і, звичайно ж, мудрість, яку несе в собі кунг фу.

 

Режисура картини поставлена ​​на вищому рівні. Всі сцени відзнято дуже якісно і динамічно. Уілсон Іп показав саме той бій, який мені хотілося побачити. Саундтрек «Іп Мана» також заслуговує на увагу. Він вдало забарвлює і надає силу кожному епізоду.

 

Незважаючи на свої приголомшливі навички, Іп Ман поводиться як личить справжньому воїну: він мудрий, поміркований, терплячий, хоробрий, благородний і абсолютно холодний до своїм емоціям. Його честь і любов до свого народу викликають повагу. Йому чуже зарозумілість і ненависть. Він люблячий батько і вірний друг. У битві йому немає рівних. Чого тільки варта сцена бою проти десяти японських воїнів. Одним словом - «приголомшливо»

 

Завантажити файл: Yip-Man-2008-Ukr-BDRip.torrent [14.94 Kb] (Завантажило: 12)

 

Безпосередньою проблемою, поставленої режисером є те, якій жахливій війна виявилася для китайського народу. Як важко і нестерпно йому доводилося всі ці вісім років. Натхненні вчинком Іп Мана, люди не здалися, не втратили дух і єдність.

 

 

 

 

Проте, фільму притаманні деякі неточності в біографії головного героя. Але бажання творців зробити акцент на перетворенні Іп Мана в місцевий символ народного опору абсолютно його не псують.

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго