Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Готель Руанда
----

Сюжет фільму заснований на реальних подіях середини 90-х років минулого століття, коли плем'я хуту, яке становило в Руанді етнічну більшість, влаштувало в країні криваву різанину, знищивши понад мільйон людей, що належали племені тутсі. 
Головний герой фільму на ім'я Пол - керівник престижного готелю в столиці Руанди, в якому від убивць сховалися кілька сотень людей. Пол робить все від нього залежне, щоб їх врятувати. Ситуація ускладнюється тим, що дружина Пола також належить племені тутсі. У Пола великі зв'язки, він не гребує ні підкупом, ні шантажем, він загрожує, благає, лестить ... І рятує від загибелі 1268 чоловік.

Що ми знаємо про Африку? У тому то й справа, що майже нічого. А в той же час, відносно недавно (в 1994 році) у невеликої африканської країні Руанді сталася одна з найстрашніших етнічних чисток в сучасній історії між хуту (етнічною більшістю) і тутсі (етнічною меншиною). 

Початок дії фільму розгортається в 1994 році, за кілька днів до початку страшних подій. Головний герой (за національністю хуту) - керуючий найпрестижнішим готелем в Кігалі (столиця Руанди). Стать Русебаджіна, роль якого виконує Дон Чідл, успішна людина за мірками своєї країни, що володіє впливовими зв'язками, як серед керівництва Руанди так і серед високопоставлених людей інших країн. Головне для нього - забезпечити гідний рівень життя своєї сім'ї, а інші проблеми на перший недосвідчений погляд його не стосуються. 

Завантажити файл: Hotel-Rwanda-2004-ukr-BDRip.avi.torrent [11.33 Kb] (Завантажило: 6)

І ось відбувається страшне - повстанці тутсі збивають літак, в якому знаходився президент Руанди, за національністю хуту. Ці події трансформують вуличні сутички у жахливу бійню, в якій почали гинути сотні і тисячі ні в чому не винних жителів. І тут людина, що здавався простим обивателем, робить героїчний подвиг, ховаючи в готелі і рятуючи, окрім своєї сім'ї, ще понад 1300 мирних жителів. Діючи підкупом, іноді шантажем він здійснює вчинок, який гідний звання не просто людини з великої літери, а й великого гуманіста. 

Це один з небагатьох фільмів, що розкриває тему геноциду, жах і велич людського єства. Фільм безпосередньо перетинається з фільмом Стівена Спілберга «Список Шиндлера», і там і там головні герої - люди, які не намагаються прямо протистояти злу, але в той же час зберігають людське обличчя там, де багато втратили його і перетворюються на диких звірів. 

 

 

Фільм рясніють яскравими персонажами і хорошою акторською грою, не дарма ж він був номінований на три премії Оскар, серед яких дві - за кращу жіночу та чоловічу роль. У ньому відзначилися такі знамениті актори як Жан Рено в епізодичній ролі власника мережі готелів, Хоакін Фенікс в ролі відчайдушного журналіста і багато інших.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго