Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Патруль
----

Вони були кращими копами Лос-Анджелеса. Безстрашні і везучі напарники, вони стали один одному як брати. Але одного разу хлопці залізли в саме лігво злочинного світу міста, по-дурному підставилися і самі стали мішенню ... Хто встигне першим розрядити обойму?

Фільм розповідає історію про дружбу двох людей, яких зв'язало загальну справу - вони поліцейські. Завдяки операторського прийому, ти з самого початку занурюєшся в будні цієї нелегкої професії, глядач стає співучасником подій фільму і життя головних героїв. Спасибі за це рішення режисеру - Девід Ейєр, та операторові - Роману Васьянову.

Завантажити файл: End-of-Watch-2012-BDRip-Ukr.Eng.avi.torrent [20.38 Kb] (Завантажило: 21)

Фільм зосереджений на двох головних акторів - Джейк Джилленхол і Майкла Пеньі, їх акторський дует відмінно справляється зі своїм завданням. Саме на їхній грі тримається вся картина. Ці два приголомшливих акторських таланту неймовірно взаємодіють один з одним, майстерно розкриваючи образи поліцейських. Це звичайні хлопці, які просто виконують свою роботу, іноді помиляючись, іноді геройствуя. Чарівний лисенький Джейк Джилленхол.

 

 

 

Актриси, які грають коханих цих неймовірних хлопців, дуже непогано виглядають поруч з ними. У актрис було непросте завдання, оскільки їм відводилися невеликі ролі з нетривалим екранним присутністю. Але, незважаючи на це, їм вдалося розкрити характер своїх героїнь, у яких непроста доля - чекати і турбується за своїх чоловіків. Дуже сподобалася акторська робота Наталі Мартінез, хоча цікавіше було подивитися на молоду Анну Кендрік. Особливо після її успішної роботи в «Життя прекрасне (50/50)». Дуже сподобалася сцена з виконанням ріпа. Анна в одному з інтерв'ю розповіла, як вона знімалася: «Ми здійснювали подорож у Вегас, а сценарист-режисер Девід Ейер просто знімав нас. Ми провели п'ять годин на машині, тому по більшій мірі ми втрьох просто базікали. А потім у iPod Джейка заграла ця пісня, і ми просто почали співати, а Девід дуже непомітно витягнув камеру ... Він не просив нас зіграти цю пісню ще раз, заспівати її ще раз, це просто сталося самою собою, і він це зняв, а тепер це є у фільмі. І на щастя їм вдалося зробити цю пісню якісною. Наш звукооператор довго сидів над цією піснею ». Ну, і не пропустіть оригінальний весільний танець у виконанні героїв Анни і Джейка.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго