Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Справа №39
----

Начальство вважає, що співробітниця соціальної служби Емілі Дженкінс (Рене Зельвегер) недостатньо завалена роботою і доручає їй чергову справу № 39. Емілі повинна розібратися в непростій ситуації, що склалася в сім’ї 10-річної Ліліт. Дівчинка стверджує, що батьки хочуть зжити її зі світу і проведене розслідування начебто підтверджує слова дитини. Недбайливі батьки опиняються за ґратами і Емілі добивається дозволу стати опікуном Ліліт. Проте незабаром, героїня фільму починає усвідомлювати, що в історії дівчинки не все так однозначно. З появою дитини, в житті Емілі та її знайомих починають відбуватися загадкові, нез’ясовні і вельми страшні явища, які не раз змусять Емілі пошкодувати про своє рішення.

Тека із справою N39 про маленької дівчинки Лілі (Джоделль Ферланд, яка, до речі не погано зарекомендував себе в подібних фільмах, таких як «Сайлент Хілл» тощо), батьки якої до виховання підходять своєрідно, лягло на стіл звичайному співробітнику опіки Емілі Дженкіс ( Рене Зеллвегер), у якої тепер на роботі аврал. Рятуючи дівчинку від таких методів виховання Емілі забирає Лілі до себе. У цей момент і починається основна дія фільму. Один за іншим, абсолютно незрозумілими способами починають гинути люди. Емілі залишок фільму буде з усім цим якимось чином розбиратися. Не буду писати, що відбувається далі, інакше фільм буде просто не цікаво дивитися.

Завантажити файл: Case.39.2009.BDRip.Ukr.EngSub.Eng.torrent [11.59 Kb] (Завантажило: 7)

Чесно, очікував більшого. Трилера з фільму не вийшло, та й про жахи говорити не доводитися. Ідея фільму просто чудова - всі наші страхи глибоко всередині нас, в розумі, а маленька дівчинка Лілі чудово вміє з ним грати. І, якщо усвідомити це, то тільки тоді зможеш перемогти свій страх. Але ідею не розкрили до кінця, а шкода.

 

 

Актори теж підібрані добре, думаю ніхто краще не зміг зіграти працівника опіки, яка намагається врятувати світ, краще Рене Зеллвегер. Джоделль Ферланд - відмінно впоралася зі своєю роллю, їй вдалося головне - 13-ти річній дівчинці вселити почуття загрози глядачеві.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго