Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ фільм Містер Няня
----

Здоровань Шон Армстронг влаштовується охоронцем в сім'ю винахідника. Охороняти доводиться в основному дітей господаря. Ці юні технарі придумують технічні знаряддя тортур для свого «вусатого няня». А в цей час бандити полюють за їхнім батьком, щоб відібрати в нього винахід. Ось тут-то і стали в нагоді винаходи юних технарів - від бандитів просто пух і пір'я полетіли.

Отже, Халк Хоган. Прошу любити і жалувати. Справжнє ім'я цього громили - Терренс Джин Боллеа. Народився він 11 серпня 1953. Дебют у рестлінгу відбувся 19 серпня 1977. Ставав цей хлопець багаторазовим чемпіоном різних промоушенів (WWF \ WWE, WCW і т. д.). Підлітки фанатіли по ньому в усьому світі без винятку. У підсумку, Халк став настільки популярним, що його популярність стала виходити далеко за рамки рестлінга. Такого досягти до нього нікому не вдавалося. Та й пізніше вдалося лише одній людині - рестлера Дуейну Джонсону по кличці Рок (який до слова остаточно попрощався з рестлінгом і зробив вибір на користь кінематографу). Повернемося до Халку Хогану. Як я вже сказав, він став дуже популярний і тепер став з'являтися в різних шоу. Ну а пізніше йому стали пропонувати ролі в кіно. І ось, однієї з його перших робіт є роль у картині «Містер няня».

Завантажити файл: Mr.-Nanny-1993.torrent [2.38 Kb] (Завантажило: 13)

Сама по собі ця картина призначена для душевного відпочинку. Не потрібно замислюватися про щось серйозне, вирішувати якісь логічні головоломки теж не потрібно. Все що потрібно від глядача це розслабитися і отримувати задоволення від перегляду, всього-то на всього.

 

 

 

Радує ще те, що в стрічці присутня безліч моментів, від яких волі неволі ти посміхаєшся, а від деяких ти взагалі знаходишся в стані припадочний реготу. А це для нас корисно, адже сміх продовжує життя, як усім чудово відомо.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго