Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ фільм Дорога
----

"Дорога" - це одна, суцільна, безпросвітна боротьба за виживання в постапокаліптичному світі, який було зруйновано невідомою катастрофою. Батько і син мандрують через випалену пустелю, на яку перетворилась Америка, до кращих країв, уникаючи зграй мародерів та бандитів. Зі зброї у них є лише пістолет з двома кулями, з речей - одяг, що на них вдягнений. Дорогою вони зустрічають інших біженців, діляться одне з одним крихтами їжі і мріють про те, що чекає їх в кінці шляху.

Важке кіно. Жорстоке, драматичне, сумне, безвихідне. Багато моментів, в яких просто серце стискається і навіть плакати хочеться. Дуже добре підібрали хлопчика. Такий собі добрий янголятко, уособлення совісті та доброти людства. Хлопчику хочеться допомагати людям, ділитися з ними їжею та одягом. А батько мислить тверезо. Він егоїстичний, в тому сенсі, що думає тільки про виживання сина і себе. На інших йому рівним рахунком наплювати. З одного боку це, звичайно, правильно. У тій ситуації, в якій знаходяться герої, не до лицарства і треба думати про себе. Але ніщо людське нам не чуже. По дорозі вони все ж допомагають зустрічним хорошим людям. Переступаючи через себе батько прислухається до сина і допомагає старому, а за тим і чорному злодієві.

Завантажити файл: DOROGA.torrent [10.78 Kb] (Завантажило: 11)

Батько і син, яке символічне поєднання. Вони йдуть по дорозі. Мало того, що нічого їсти, не в що одягнутися і не де спати, так ще й на кожному кроці підстерігає небезпека. Небезпека бути з'їденим канібалами. Взагалі-то це логічно. Все живе на землі вимирає і з їстівного залишається тільки людське м'ясо. Не дивно, що канібалізм процвітає. Героям потрібно бути дуже обережними і безжальними, щоб вижити.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго