Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Людина, що вбила Ліберті Веленса
----

Сенатор Рейнс Стоддард повертається в місто Шінбон, яке на Дикому Заході, щоб взяти участь в похоронах свого друга, Тома Доніфона. На питання журналіста, що сенатор робить в такому глухому містечку, він розповідає історію про те, як починалася його кар'єра - кар'єра людини, яка застрелила Ліберті Веланса.

Молодий юрист у виконанні Джеймса Стюарта приїжджає в маленьке містечко, щоб сіяти розумне, добре, вічне. Але жителі міста на чолі з героєм Уейна звикли всі питання вирішувати за допомогою зброї. Нічого не нагадує? Мене ось одразу почало мучити відчуття дежа-вю, але в чому справа я зрозумів тільки після фрази Джона Уейна «Це був мій біфштекс!». Саме цей фільм почасти спародіювали Миронов і Караченцов в чудовій старої комедії Алли Сурикової «Людина з бульвару Капуцинів», так улюбленої мною і, сподіваюся, ще багатьма росіянами. Але те комедія, а це - вестерн, причому в найкращому сенсі слова.

 

Стюарт чудово грає людину, який врешті-решт розуміє, що закон існує не тільки на словах, закон потрібно захищати зі зброєю в руках. Під стать йому і Уейн - сильний і трагічний персонаж. Про «Брайен дуже колоритний в ролі редактора газети. Взагалі весь акторський ансамбль чудовий, а дует главнюх героїв, по-моєму, один з кращих за всю історію американського вестерну.

Завантажити файл: The-Man-Who-Shot-Liberty-Valance-1962-ukr-BDRip.torrent [11.35 Kb] (Завантажило: 3)

Підводячи підсумок, слід написати, що Форд зробив своє фірмове кіно з легким гумором, цікавим сюжетом і гарною драматургією. Можна провести аналогії з раннім фільмом режисера - «Моя дорога Клементина».

 

 

Той же неоднозначний герой (цього разу Уейн), який вносить драматургічний конфлікт в оповідання, той же любовний трикутник і, нарешті, чітко виражена лінія фронтира між добром і злом, істинними і хибними цінностями.

Безперечна класика.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!