Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Майкл Коллінз
----

Фільм про людину, чия хоробрість і відданість своєму народові змінили історію його країни - Ірландії - і зробили його ім'я легендою.

Дуже часто буває, що хороші фільми проходять незамечаемие на тлі найрізноманітніших блокбастерів. «Майкл Коллінз» став саме таким фільмом. Що відомого вийшло в 1996 році? «Швидкість», «Місія нездійсненна», «День незалежності», «Крик», «Смерч», «Скала» ... Розважальне кіно, расчінанное на хороші збори. Вони себе виправдали, зібравши значні каси. Але через них багато інших фільмів пройшли мимо. Провалився «Привид і Тьма», «Герой-Одинак» і не окупився «Майкл Коллінз».

Рідко можна зустріти фільм, який так здорово поєднує в собі трилер, драму та історичний бойовик. Джордану вдалося створити настільки яскраву роботу, що враження від фільму запам'ятовується надовго.

Завантажити файл: Michael-Collins-1996-UkrEng-HDTVRip.torrent [13.32 Kb] (Завантажило: 8)

Режисура - чудова. Ніл Джордан виношував ідею зняти «Коллінза» багато років, перед тим, як йому випала така можливість. Коли «Інтерв'ю з вампіром» було модних критиків і зробило непогану касу, «Уорнер Бразерс» дозволив коханому режисерові взятися за новий проект за його власним сценарієм. Джордан отримав 25 мільйонів і зняв на ці гроші «фільм про людину, чия хоробрість і відданість своєму народові змінили історію його країни - Ірландії - і зробили його ім'я легендою». На кінофестивалі у Венеції (1997), «Майкл Коллінз» отримав приз за кращий фільм.

Гра Лайема Нісона чудова, настільки він вжився в образ героя-революціонера. На тому ж кінофестивалі він виграв «Золотого Лева» за кращу чоловічу роль. Вся знімальна група попрацювала на славу: і оператор (камера майже завжди в русі, що десять років тому не особливо практикувалося), і відмінна музика, і яскравий монтаж (особливо, коли показуються кадри історичної хроніки чи епізод, коли фільм з чорно-білого повільно переходить в кольоровий).

Але проте кіно пройшло непоміченим. Правда це тільки в США, світові збори не відомі. Я лише знаю, що в Ірландії він до цих пір займає другу сходинку по зборах за всю історію кіно.

 

 

Загалом, тим хто хоче з інтересом провести час, подивитися фільм, який запам'ятатися надовго, я рекомендую «Майкла Коллінза» - історичний трилер і військову драму; видатні кіно, яке вийшло далеко за рамки жанру і стало чимось більшим.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго