Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Ґамбіт
----

Гаррі Дін планує здійснити пограбування століття, але його план буде неможливий без участі європейської інтриганки і красуні Ніколь. Причому для виконання злочинного задуму Діну потрібна саме краса Ніколь і її здатність до перевтілень. Об'єкт крадіжки дуже незвичайний - це безцінний музейний раритет, який ретельно охороняється. Спільникам доведеться дуже постаратися, щоб досягти своєї мети.

Чудовий фільм! Після його перегляду залишається таке приємний післясмак! І хоча до шахрайства не можна випробовувати позитивних емоцій, адже це все-таки протизаконне діяння, у фільмі все так вишукано подано, що мимоволі іноді починаєш захоплюватися головними героями. Відразу зауважу, що любителі екшену тут нічого не знайдуть: у фільмі немає ні зачаровують погонь, ні кривавих сцен, ні м'язистого головного героя, ні сексапільної красуні (постільних сцен теж немає). Але для любителів гарного старого кіно є що подивитися!

Завантажити файл: Gambit-1966-ukr.TV-for-ICTV_eng_MP3_2.0-DVDRip-Hurtom-by-urij546724.avi.torrent [10.51 Kb] (Завантажило: 3)

Головний герой Гаррі Дін задумав здійснити пограбування одного з найбагатших людей у ​​світі. Проблема полягає лише в тому, що обрана жертва настільки оповита таємничістю, що до неї просто не підібратися. І для того, щоб вирішити цю проблему Гаррі знайомиться з танцівницею Ніколь, оскільки вона надзвичайно схожа на померлу дружину мільйонера. План продуманий до дрібниць. Все проходить ідеально, але тут виявляється, що ... Далі розповідати не буду, інакше буде не цікаво дивитися.

 

 

 

Красиві герої, красиві костюми, колоритний фон (адже дія фільму відбувається десь на Сході), гарна музика, цікаві повороти сюжету тільки підсилюють бажання побачити, чим же все це закінчиться. Фінал, треба сказати, несподіваний. 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго