Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Залізна людина 3
----

Третій фільм поставить зухвалого, але геніального Тоні Старка / Залізну людину проти супротивника, чиї можливості не мають меж. Коли Старк бачить, як його життя руйнується в руках ворогів, він вирушає на пошуки відповідальних, де за кожним наступним поворотом його чекає нова перевірка на міцність. Загнаний в кут і не маючи доріг до відступу, Старк вимушений покладатися лише на свою винахідливість та інтуїцію, щоб захистити тих, кого він любить. На шляху до своєї мети, Старку доведеться не лише пережити найважче в своєму житті випробування, але і знайти відповіді на питання, що не давали йому спокою вже дуже довгий час.

З кожною частиною спецефекти і відповідно костюми Залізної людини все краще і краще. Цей фільм, в першу чергу, для шанувальників Марвел! Погоджуся, сюжет банальний: Америка в небезпеці і треба її рятувати від неї самої, але не банальна гра Роберта Дауні Мл., Він справжній Залізна людина, його харизма, його акторський талант, його чарівність і почуття гумору грають тільки на користь його героя Тоні Cтарка. Під час перегляду фільму, я іноді забував, що самого актрера звуть Роберт Дауні мл. Він настільки вжився в роль, що часом він для мене не Роберт, а Тоні.

Завантажити файл: Iron-Man-3-2013-HDTVRip-UKR_ENG-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [20.18 Kb] (Завантажило: 145)

Я хочу сказати що коли дивитеся цей фільм у Вас навіть не буде думки - а раптом його вб'ють або він програє. Вся харизма і чарівність Роберта Дауні-мол у костюмі Залізної людини настільки ефектна що тобі хочеться сказати - ось він крутий. Гра акторів, що тут скажеш, без коментарів.

 

 

У цій частині ми побачили Тоні Старка іншим, більш сімейним і оступіненим. Дуже сподобалися спільні сцени Роберта Дауні мл. та Тая Симпкінс (Харлі): багато жартів, багато емоційних моментів і склалося відчуття, ніби перед нами Тоні-дорослий і Тоні-хлопчик!

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго