➤ Поцілунок на виліт
----

Дрібний злодій зображаючи актора, приїжджає до Лос-Анжелеса взяти участь в прослуховуванні. Незабаром він опиниться в самому центрі розслідування вбивства разом з сексуальною студенткою і приватним детективом-геєм.

Фільм дуже сподобався. У ньому не треба шукати глибокого сенсу, треба просто сидіти і насолоджуватися переглядом. Може він і трохи абсурдний і з традиційним американським гумором, який деяким набрид, але по-справжньому забавний, по-справжньому змушує посміхатися і зрештою після нього залишається дуже приємне враження.

Завантажити файл: Kiss-Kiss-Bang-Bang-2005-Ukr.AC3_5.1Eng-HDRip-by-RG.torrent [17.93 Kb] (Завантажило: 4)

Сюжет - це історія 4 шалених днів дрібного злодюжки Гаррі Локхарта, який замість в'язниці випадково потрапляє на знімальний майданчик і настільки всіх дивує, що отримує роль у фільмі. Він починаюча зірка, який проводить свій час на вечірках, і на одній з таких вечірок він зустрічає дівчину своєї мрії, в яку закоханий ще зі школи. І тут то все і починається ...

 

Не хочу більше нічого розповідати про сюжет, тому що переказати це нормально і зрозуміло все одно неможливо, та й немає необхідності. Краще подивіться самі. А ось кілька слів про акторів сказати варто, бо вони безумовно заслуговують на увагу. Акторський дует Роберта Дауні молодшого та Вела Кілмера вийшов чудовий. Недотепа Дауні, не завжди розуміє що відбувається і що потрапляє у все нові і нові колотнечі і завжди спокійний, серйозний і розважливий Кілмер, він же Гей Перрі (так-так, не дивуйтеся)) чудово доповнюють один одного.

 

 

 

Загалом, це кіно, яке абсолютно не напружує і допомагає відволіктися. Це саме той варіант, коли просто хочеться добре провести час.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго
Українське військоУкраїнська артиллерія і танки в роботі Українська артиллерія і танки в роботі
Фотоальбом словянок3 красиві словяночки 3 красиві словяночки
Фотоальбом словянокОльга Кулініч - такі сучасні словянки! Ольга Кулініч - такі сучасні словянки!