Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Форсаж 6
----

Після того, як Дом, Брайан та їх команда здійснили зухвале пограбування в Ріо, поваливши імперію тамтешнього злодія в законі, і отримали 100 мільйонів доларів, наші герої виявилися розкидані по всьому світу. Але нездатність повернутися додому і необхідність постійно жити на ходу зробили їх життя неповним. 
Тим часом Хоббс відстежував організацію смертельно небезпечних найманців-водіїв по дванадцяти країнам, на чолі яких виявляється кохана Дома, яку вважали мертвою, Летті. Єдиний спосіб зупинити кримінальний загін — перемогти їх на вулицях, тому Хоббс просить Дома зібрати свою елітну команду в Лондоні. Оплата? Повне припинення переслідування з боку поліції для кожного і можливість повернутися до своїх сімей та жити нормальним життям.

Звичайно дане продовження легендарним не назвеш, але все ж. Дивився я його в кінотеатрі і отримав приємні враження. Нехай у фільмі є косяки і вони помітні, але любителі жанру просто забудуть їх і постараються не згадувати. Нехай злітна смуга у фільмі тягнеться на добру сотню кілометрів, і нехай кілька автомобілів причеплені тросами до крил літака не дають йому злетіти, ну і що? У цілому фільм дуже навіть хороший, багато гумору, багато стрілянини, ну і звичайно шаленою швидкістю, все в стилі Форсажу. Однак якщо людина дивився всі частини, він не може не помітити, що гонок на автомобілях стає все менше і менше. Їх небагато гноблять стрілянина і бійки. Але в цьому немає нічого поганого.

Завантажити файл: The-Fast-and-the-Furious-6-2013-WEB-DLRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [15.04 Kb] (Завантажило: 68)

Коло глядачів розширюється за рахунок цього, тепер Форсаж дивляться не тільки любителі стріт-рейсингу, а й шанувальники бадьорого екшену. І природно не можна не помітити, що всі частини Форсажу щільно переплітаються. Це свідчить про те, що режисери під час створення третьої частини Форсажу - «Токійський дріфт» вже знали, що буде зніматися і 6-а частина і навіть 7-а і я розповім чому. Неважко здогадатися, виходячи з кінцівки 6-ий частини, де проходитиме 7-а. Природно в Токіо. Адже за фактом, якщо уважно дивитися всі частини Форсажу, можна виставити дуже неабияку хронологію подій. Адже Форсаж 6 - це передісторія «Токійського дріфту» як би це абсурдно звучало. Адже Хан Лю в кінцівці 6-ий частини повертається в Токіо де потрапляє в аварію і гине, в той час як з іншої машини, з якої сталася аварія, виходить Стетхем. Все це було показано в 3-їй частини, все крім Стетхема. Тому 7-а частина буде продовженням Токійський дріфт.

 

 

Що щодо Стетхема? Мені здається він тут дуже до речі, новий герой, так ще й який! Такі люди потрібні Форсажу, можливо тільки за рахунок вступу в гру Стетхема, фільм підніметься в рейтингу ще вище. Та й фільмографія Джейсона говорить про те, що він чудовий водила, і може скласти велику конкуренцію тому ж Він Дізель.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго