Українські футбольні команди
 
➤ Світ забуття
----

Після десятиліть війни з інопланетною цивілізацією людству вдалося виграти битву, проте наслідки виявилися катастрофічними — поверхня Землі для життя стає непридатною. Тепер люди живуть над хмарами, але деякі з них продовжують робити вилазки вниз, де, незважаючи на ландшафти, що змінилися до невпізнання, все ще можна знайти багато корисних речей. 
Джек Харпер, один з небагатьох лишившихся в живих ремонтників літальних апаратів, бере участь у широкомасштабній операції по видобутку необхідних ресурсів з поверхні планети. Під час чергового патрулювання неба він рятує прекрасну незнайомку з космічного корабля, що зазнає аварії. Її поява запускає ланцюг подій, які змушують Джека поставити під питання його знання про планету, його місію і про самого себе. 

Подає надії режисер, Джозеф Косинські, підніс нам чергову роботу із значним бюджетом і приємно здивував. Відразу скажу, що очікував я від фільму гіршого і трейлер мене ну абсолютно не вразив. І це не дивлячись на те, що Косинські мені симпатичний, в ньому відчувається перспектива і вже промальовується свій симпатичний стиль. Він не зрадив собі, і видав фільм з відмінно поставленими спецефектами і динамічними екшнсценамі, але невпевненою сюжетної складової. І якщо після першого фільму можна було припустити, що режисер зробив все від нього залежне, і взагалі винні у всьому сценаристи, то в нашому випадку саму концепцію графічного роману розробляв сам Джозеф, і відповідно вина на слабкий смислової посил і розвиненість сеттінга лежить на ньому.

Завантажити файл: Oblivion-2013-HDTVRip.torrent [12.5 Kb] (Завантажило: 43)

Сама історія досить розмірено і витончена. Сюжетний ряд, музичний ряд, відеоряд і всі інші ряди на рівні. Режисер неквапливо показує нам світло-сірі картинки постапокаліптичній землі, і у відповідних тонах розмотує клубок сюжету, плавно натискаючи на газ в потрібних місцях і так само плавно пригальмовуючи. Джозеф дотримується самого себе, і це не може не радувати. Відчувається впевненість у тому, що він робить, і це можна помітити по бюджетах, які довіряють йому студії.

 

 

Дія, в основному, розвивається навколо трьох головних героїв, і другорядним персонажам приділена лише мала частина екранного часу. Відмінно зіграв Том Круз, хоч і в ролі Тома Круза. Але в його-то, блін, 50 років! З кожним роком все молодше. Розбитий ніс, крута зачіска (крім сцени в басейні - через води волосся перестає бути скуйовдженим і виглядають не кращим чином). В парі з ним відмінно виглядала Андреа Райзборо, в ролі Вікторії. Ці бездонні блакитні очі .. А от Ольга Куриленко виглядала штучно і абсолютно не до місця. З цієї причини не чіпали флешбеки і особливо драматичні моменти з її участю. Фрімана було мало, а Джейме Ланністер так і не переодягався зі зйомок «Ігри Престолів».

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго