Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Джі. Ай. Джо: Атака кобри 2
----

За наказом Зартана, який прийняв подобу президента США, на захист уряду стає спецпідрозділ "Кобра", а загін "G.I. Joe", що виконував раніше ці обов'язки, ліквідовується. Члени "G.I. Joe", які вижили, об'єднуються, щоб завдати удару у відповідь.

Елітного підрозділу G.I. Joe доручають завдання знайти і знищити ворожий секретний склад боєприпасів в якійсь пустелі. Після виконання завдання за наказом липового президента, їх табір був атакований і практично повністю знищений. У живих залишається трійця бійців, які розуміючи всю безвихідь ситуації, що склалася просять допомоги у єдиного, кому вони можуть довіряти. Цією людиною є командир, чиїм ім'ям і названо загін. Разом вони повинні з'ясувати причини зміни настроїв у лідера їхньої улюбленої країни і помститися за смерть своїх товаришів. Все це потрібно зробити не зволікаючи, адже лиходії з команди «Кобра» не збираються зволікати і готові знищити весь світ, адже тепер у них в руках не тільки владу над державою, але ще і весь його ядерний потенціал. Його то негідники і збираються використовувати, але доблесні вояки звичайно ж не дадуть їх планам здійснитися ... 

Завантажити файл: G.I.Joe-Retaliation-2013-BDRip-ukr-eng-sub-ukr-eng-Hurtom.avi.torrent [11.36 Kb] (Завантажило: 23)

Я і від першої частини не був у захваті, але у стрічці Стівена Соммерса був дуже завзятий і якісний екшен, який супроводжували сексуальна лиходійка одягнена в латекс і чимала кількість більш-менш забавних жартів. Після звістки про зміну постановника на нелюбимого мною Джона М. Чу, стало зрозуміло що і це зникне з раціону і без того бідного фільму. До цього режисер зняв такі «шедеври» як сиквели до божевільних танцюльки з циклу «Крок вперед» і огидним документалку про «видатного» співака Джастіна Бібера «Ніколи не говори ніколи». Такий послужний список не обіцяє нічого хорошого, що втім і сталося. Сіквел вийшов потворно плоским, дурним, нудним, дешевим і затягнутим. У порівнянні з цим «видовищем», навіть перша частина виглядає справжнім шедевром екшен жанру. 

 

 

Повністю пропав адекватний гумор, який хоч якось пом'якшував натужні діалоги. Зникла красуня на перших ролях. Її спробували замінити новою позитивною героїнею, але зовнішність у новенькій занадто модельна і вже точно не військова. Невдало впихнули якусь подобу екшену, яке виглядало дуже химерно і нудно. За що відбуваються баталіями було абсолютно нецікаво дивитися, що у стрічці, де все тримається саме на дію, рівносильно трагедії. Ну і найголовнішим упущенням є убогий сценарій, який важко охарактеризувати цензурними висловами. Було відчуття, що автори вирішили просто напхати всілякі пафосні і шаблонні промови зі старих добрих бойовиків і видати їх за жалюгідну подобу своєї ідеї, яка повністю відсутня. У всьому геть відсутня логіка і обгрунтованість, а вже про забуті закони фізики навіть згадувати не варто.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго