Українські футбольні команди
 
➤ Посередники
----

Вже ставши партнером у перспективній інтернет-компанії, хороший чоловік і батько двох дітей Джек Харріс дізнався, що його новою справою стане менеджмент у сфері розваг для дорослих. Його звичним оточенням швидко стають старлетки, аферисти, російська мафія, федеральні агенти і міжнародні терористи. Але тільки своїм життєвим пріоритетам - шлюбу та сім'ї - Джек щосили намагається не змінювати.

Особисто мене фільм зачепив добротою і «правильністю» головного героя, який зумів в такому брудному бізнесі залишитися людиною. І нехай деякі з його рішень не були правильними, але така вже природа людини - робити помилки.

 

У першу чергу фільм заснований на автобіографії Крістофера Маллика, який у 90-ті роки створив онлайнову білінгову систему оплати порносайтів, що вивело порно-індустрію в Інтернеті на новий рівень.

Завантажити файл: Middle-Men-2009-UkrEng.avi.torrent [10.67 Kb] (Завантажило: 4)

Сюжет досить простий. Двом придуркам - ракетному інженеру, якого вигнали з роботи і невдалому ветеринару приходить геніальна думка створив онлайнову білінгову систему оплати порносайтів. Вони заливають фотографії на сайт і за 9,99 $ людина, ввівши номер своєї кредитної картки отримує доступ до порно. Спочатку це просто фотографії напівголих дівчат відсканованих з журналів. Потім, щоб утримати публіку, вони звертаються до російського мафіозі, власника стрип клубу. Укладають угоду про розділ прибутку. Паралельно йде інша сюжетна лінія про зразкового сім'янина, Джека Харрісона, у якого двоє дітей, любляча дружина і кредит за будинок. Джек володіє даром залагоджувати чужі проблеми. Він вміє домовитися з усіма: з кимось по-хорошому, з кимось шляхом шантажу. Випадок зводить двох невдах і Джека, тут і починається історія.

 

 

 

У фільмі піднімаються одвічні питання про сім'ю, грошах, дружбу, зраду. Весь цей коктейль розбавлений ФБР і мафією, а в середині Джек - вміє з усіма домовитися.

 

Фільм чимось нагадує соціальну мережу. Тільки от замість судових розглядів - кримінальні.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго