Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Хулігани Зеленої вулиці
----

Студент факультету журналістики Метт Бакнер відрахований з Гарварду за злочин, якого він не скоював. Його багатообіцяюча кар'єра пішла коту під хвіст, його майбутнє виглядає суворим, і він у пошуках притулку біжить до Лондона до своєї заміжньої сестри Шеннон. Її чоловік Стів знайомить Метта зі своїм молодшим братом Пітом. Здружившись з Пітом, Метт відкриває для себе світ футбольного фанатизму, а також пізнає таємниці і інтриги футбольної фірми. Піт Данхам і його вірні друзі створили Еліту Зеленої вулиці, групу затятих фанатів клубу Вест-Хем Юнайтед, одну з найжорстокіших лондонських футбольних фірм ... Тут він знаходить нових друзів, нові неприємності і опиняється в компанії божевільних футбольних фанатів, готових на вівтар своєї пристрасті кинути будь-яку жертву ...

У цілому фільм сподобався, в ньому відчувається особлива енергетика, він здатний занурити в атмосферу подій, що відбуваються. Дуже цікаві персонажі фільму - вони міняються, розкриваються з різних сторін. 

Завантажити файл: Hooligans.2005.HD-DVDRip-AVC.torrent [15.22 Kb] (Завантажило: 55)

Самі члени «фірм» з одного боку виглядають зовсім «відмороженими» - людьми, для яких головним є лише викид власної агресії у бійках, маючи до футболу досить віддалене відношення. Однак по ходу фільму в чому завдяки людині не з «їх світу» - персонажеві Елайджі Вуда відкривається їх характери і сам світ футбольних хуліганів. Деякі з них дійсно опускаються до самого низу, хтось просто, таким чином, робить своє життя більш різноманітнішим, а для когось це не просто спосіб життя, це саме життя. 

 

 

 

Цей фільм, насамперед про людські відносини, а також про те, що може дати людині її життєвий досвід. У фільмі відчувається якесь послання автора, яке вона хотіла донести до глядача - я думаю, для кожного подивившись воно буде все ж своїм. 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго