Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Два стволи
----

Динамічний і напружений бойовик від творця "Контрабанди". Коли після великого пограбування Стіг і Боббі вирішують не ділитися наживою, після перестрілки один з одним, вони дізнаються, що обидва перебувають по одну сторону. Стіг - агент національної розвідки, а Боббі ж працює в МВС.

Обидва вони працювали під прикриттям і їх обох підставляють, що б вони вкрали гроші ЦРУ. Але, парочка виявилася не такою простою, як здавалося на перший взгляд! Старий пес Боббі і веселун Стіг незважаючи на ополчилися проти них поліцію, доведуть свою невинність, а попутно підірвуть кілька десяток тачок і вб'ють кілька поганих хлопців, адже на кону життя їх близьких.

Завантажити файл: 2_guns__2013.torrent [20.01 Kb] (Завантажило: 23)

Сповна окупить себе стрічка "Контрабанда" (2011) дала шанс ісландському режисерові Бальтасару Кормакур зняти ще один фільм, правда з бюджетом трохи більший. Знову запросивши на роль Марка Уолберга, якому пару склав Дензел Вашингтон, Кормакур ставить фільм за коміксом Стівена Гранта "Два стволи". У центрі сюжету як завжди дві протилежності, яким доводиться об'єднатися, що б разом пройти шлях справедливості. Спочатку на роль Стіга планувалося взяти Оуена Уіллсона, а на роль Боббі Вінса Вона. Крім цієї парочки у фільмі ще знявся актор Джеймс Марсден. Напередодні виходу фільму, було вирішено випустити продовження коміксу під назвою "Три стовбура", що, можливо, в майбутньому наштовхне творців на продовження.

Два стволи / 2 Guns

Спочатку фільм мав знімати Девід О. Рассел, який працював з Волбергом над стрічкою "Боєць". Режисера залучив сама коміксу з класичною парою героїв. Але в підсумку все ж у крісло режисера посадили Бальтасара Кормакура. У результаті фільм вийшов більш "важким", ніж якщо б його зняв Девід О. Рассел. Як і у випадку з трейлером "Контрабанди", в трейлер до "Два ствола" звучала пісня Die by the Drop групи The Dead Weather.

Два стволи / 2 Guns

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго