Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Золото МакКенни
----

Завдяки випадковим обставинам шериф МакКенна дізнається про те, де заховане золото стародавнього індіанського племені. Як «жива мапа» він стає заручником бандита Колорадо, який мріє знайти каньйон... До групи головорізів приєднуються все нові й нові мисливці за скарбами, але далеко не всім судилося дістатися до мети. Тим більше повернутися живими, адже на шляху до заповітної мети їх чекає невідомість ...

Фільм « Золото МакКенни » знятий в 1969 році знаменитим американським режисером Джоном Лі Томпсоном за однойменним романом Хека Аллена , чиї книги про життя Дикого Заходу не раз екранізувалися в Голлівуді. У США ця стрічка пройшла непоміченою , отримавши низький рейтинг критиків , але в СРСР фільм миттєво став лідером прокату і до цих пір дана картина є улюбленою не одним поколінням глядачів. У чому ж полягає феноменальний успіх цього вестерну ?

Завантажити файл: Mackennas-Gold.avi.torrent [12.24 Kb] (Завантажило: 6)

По-перше , фільм має дивовижний акторський склад. Чудовий Грегорі Пек в ролі шерифа МакКенни , харизматичний Омар Шаріф , геніально виконав роль практично інфернального бандита Колорадо , а також яскраві Теллі Савалас , Джулі Ньюмар . Реймонд Мессі і Берджесс Мередіт по-справжньому прикрасили фільм своєю акторською майстерністю , створивши запам'ятовуючих і колоритних персонажів.

 

По-друге , в картині чудово поданий дух Дикого Заходу. Оператор Джозеф МакДональд і режисер Джон Лі Томпсон створили стильний і візуально досконалий фільм, в якому елементи мелодрами і класичного вестерну дивовижно поєднуються .

 

По-третє , саундтрек , написаний знаменитим американським продюсером і композитором Куінсі Джонсом. Красивий саундтрек ідеально накладається на відеоряд фільму , створюючи незабутню атмосферу.

 

І , нарешті , по-четверте , дану картину не можна назвати просто розважальною , бо в ній потужно порушена темі людської жадібності і прийдешньої розплати за неї.

 

 

 

Отже , « Золото МакКенни » - відмінний і якісний вестерн , який хоч і не став шедевром у своєму жанрі, але полюбився багатьма глядачами , тому я рекомендую цю ностальгічну картину не тільки шанувальникам вестернів, але і всім глядачам без винятку.





Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго