Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Ріддік
----

"Ріддік" — остання частина революційної саги, яка почалася з хіта 2000-х "Чорна Діра" та "Хроніки Ріддіка", що вийшли в 2004 році — об'єднує в одну команду легендарну кінозірку Віна Дізеля та режисера Девіда Туї.

Дізель знову повертається в ролі антигероя Ріддіка, небезпечного втеклого в'язня, найбажанішої здобичі всіх мисливців за головами в Галактиці. Ріддік був ганебно залишений помирати на безлюдній планеті під пекучими променями сонця. Він бився з хижаками за життя і став сильнішим і небезпечнішим за себе колишнього. Галактичні найманці, що почали на нього полювання, виявляються пішаками в грандіозному плані помсти. З ворогами, які з'являються на його шляху тоді, коли це потрібно самому Ріддіку, він починає похід в ім'я помсти, щоб повернутися на рідну Фурію та врятувати її від знищення. Але хоча часу й замало, й ось-ось почнеться космічна буря, опинившись в якій нікому не вижити, мисливці нізащо не залишать планету, не захопивши з собою голову Ріддіка в якості трофея.

:smailuk8: Бюджет фільму Ріддік склав 38,000,000 $!

Завантажити фільм Ріддік 2013 року:

  Завантажити файл: Riddick.torrent [14.19 Kb] (Завантажило: 36)

Ще в 2006 році Девідом Туї і Вином Дизелем було заявлено про рішення знімати третій фільм про Ріддіка. Після відносно млявого успіху стрічки "Хроніки Ріддіка", режисер вже і не розраховував, що з наступним проектом про побіжному фюріанце йому допоможе яка або крупна студія. Але, починаючи з 2006 року, роботи над проектуванням фільму все ж велися, але Туї зробив перерву, знявши трилер "Ідеальна втеча" (2009). У 2010 році на огляд студіям був представлений чорновий варіант. З усіх потенційних студій, за цей фантастичний проект взялися боси Universal Studios. Спочатку компанія Universal Studios хотіла, що б фільм знімався слідуючи рамкам рейтингу PG-13, на що ні Туї, ні Дизель, виступаючий продюсером, не погодилися. У підсумку, "Ріддіка" все ж дозволили знімати з розрахунком на дорослу аудиторію, за умови, що бюджет буде урізаний, за рахунок гонорару Дизеля. Один з перших варіантів назви фільму звучав як "Ріддік: Поневіряння Мерця", але, пізніше скоротили його до "Ріддіка". З попередньої частини в тріквел крім Віна Дизеля перекочував і Карл Урбан, який грав одного з високопоставлених начальників раси некромансеров, предводителем яких став Ріддік.

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго