Українські футбольні команди
 
➤ Пипець
----

Головний герой — школяр Дейв, який, вирядившись в костюм супергероя, намагається боротися із злочинцями, хоча не володіє для цього жодними здібностями. Паралельно два персонажі — 11-річна дівчинка, яка кришить гангстерів самурайським мечем і синок гангстера, що веде власне розслідування, намагаючись з'ясувати особу Дейва...

Комікс - культура досить слабо розвинена в нашій країні , проте в США на ній виросло мінімум 3 покоління . Тому там існує стільки комікс - героїв / всесвітів , що про більшу частину з них майже ніхто , за межами США , не чув. Однак , щоб представити образ Пипца не потрібно їх знати . Пипець - звичайна людина , якого ніхто ніколи не опромінював радіацією , не кусав і ніхто не вбивав його родичів. Це простий школяр , який начитався коміксів , і думає що рятувати світ - легко і весело. Як би не так !

Завантажити файл: kick-ass__2010___ukr___eng__bdrip.torrent [11.42 Kb] (Завантажило: 17)

Взагалі сюжет фільму не те щоб дуже оригінальний або непередбачуваний , хід думки автора вловлюєш буквально відразу. Але не сюжет в таких фільмах важливий, а екшен і гумор.

 

Екшен і бойові епізоди взагалі це мало не головне фільму. Він доречний , грамотно поставлений і добре знятий . Особливо запам'ятовується момент на складі . І  тільки з - за таких моментів цьому фільм можна (і потрібно!) Переглянути кілька разів.

 

Сам герой не дуже дотепний , і весь гумор будується на діалогах другорядних персонажів і ситуаціях. Однак , ці діалоги дуже добре написані , тому іноді можна відверто « посміятися »

 

 

 

Фільм вийшов незвичайним . В епоху , коли всі фільми про супергероїв виходять багатомільйонними блокбастерами без душі , виходить фільм , знятий за копійки ( за мірками жанру ) , і переважає більшість бездушних виробів. І навіть якась безглуздість йде фільму на користь , оскільки робить фільм трохи божевільним і від того більш незвичайним і привабливим.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго