Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Серця в Атлантиді
----

Бобі Ґарфілд повертається в своє рідне містечко на похорони друга свого дитинства. Там Бобі згадує літо 1960 року, коли весь світ змінився для нього. Історія починається, коли одинадцятилітній Бобі і його кращі друзі Керол і Салі-Джон насолоджуються своїм безтурботним дитинством. В цей час в житті Бобі з'являється таємничий незнайомець Тед, який намагається завоювати увагу Бобі. Хлопчик раптово отримує те, чого насправді так не вистачає в його житті - любов батьків. Його мама, Ліз, озлоблена смертю батька Бобі і не приділяє достатньої уваги своєму синові. Тед заповнює цю порожнечу в житті хлопчика, розплющуючи очі Бобі на світ довкола нього і допомагаючи зрозуміти йому свої відчуття до Керол і до своєї матері. Але у Теда є свої таємниці, глибоко заховані в його душі, і Бобі намагається зупинити загрожуючу старому небезпеку. 

Фільм знятий за романом Стівена Кінґа. Книга вийшла в світ у 1999 році і відразу стала справжнім бестселером, тому не дивно, що кінопродюсери звернули свій погляд на можливу екранізацію.

Прекрасний фільм, раптово відкриває здавалося назавжди зачинені двері у щасливе дитинство, в якому щастя триває нескінченними днями і навіть не усвідомлюється в повну міру! У ту пору, де все здається прекрасним і очі не здатні ще бачити бруд життя. Де звучить тільки чудова музика, музика, яка потім буде супроводжувати всі найкращі і добрі моменти життя.

Завантажити файл: Hearts-in-Atlantis-2001-UkrEng-sub-Eng-HDTVRip-Hurtom.torrent [16.64 Kb] (Завантажило: 5)

Мати і син Боббі. Тут відображаються «паралельні світи» людей, що живуть в реальності поруч пліч-о-пліч, здавалося б, одним життям, але насправді практично  не перетинаються просторах. Люди, власне, невідомі один одному.

 

Фільм піднімає дух над земним, дозволяє відчути й усвідомити добро, красу і справжню правду і істину життя! Дозволяє оцінити і розпізнати справжнє і минуще, відсіваючи, як крізь сито, сміття існування.

 

 

 

Мої переконливі рекомендації до перегляду цього шедевра ...

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго