Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Самотній рейнджер
----
Розповідь піде про події далекого часу в Техасі. Загін техаських рейнджерів гнався за бандою злочинців, очолював яку лютий лідер Бутч Кавендіш. Їм вдалося перехитрити охоронців закону, влаштувавши вмілу засідку...

Гор Вербінськи безперечно дуже талановитий кінотворец . З рідкісною періодичністю він випускає хітові блокбастери . Причому якщо подивитися його невелику фільмографію , то певна різножанровість присутній , що природно зайвий раз доводить його вміння . Але якщо чесно , то по мені , так його фільми викликають не тільки передчуття , але і певну частку побоювання. І якщо так розібратися , то його різножанровість настільки деколи стилістично різний та нерівна , що чекати від нього можна всього чого завгодно.

Завантажити файл: The-Lone-Ranger-2013-BDRip-Hurtom.avi.torrent [11.41 Kb] (Завантажило: 101)

Я Вербінскі , в першу чергу , обожнюю за його чудовий Ранго . Це дійсно один з кращих анімаційних фільмів взагалі. По друге , я вважаю , що його Дзвінок - це один з кращих ремейков , якщо не найкращий з ремейков , якщо порівнювати їх з оригіналами . Ну а в третіх ... А в третіх , залишаються одні побоювання. У мене абсолютно не викликають захоплення всі частини Піратів . Це специфічна казка , на мій погляд , абсолютно дитяча і абсолютно не цікава дорослій людині . У ній , крім кривлянь і спецефектів , взагалі нічого немає. А ще , як на мене так ці Пірати , спорудили якусь могилу таланту Джонні Деппа. Цей чудовий артист став заручником амплуа , причому одноразового і не дуже оригінального. І що найнеприємніше , Вербінскі продовжує мусолити Деппа , вилупляя чергову комерційну недолугу дурницю , але на цей раз вже для дорослих.

Самотній Рейнджер стилістично - жанрова калька комедійного вестерна , середнього штибу , років так сімдесятих. Хоча подібні фільми випускалися аж до кінця дев'яностих , але з причини зростання кіно- смаків , очевидно зжили себе . Якісь варіанти іноді проскакують , але атмосфера присутня вже дещо інша. У цьому ж фільмі творці вирішили зберегти класичне настрій.

Сумбурний сюжет , маса трюків , природно любовна лінія , чіткий поділ на поганих і хороших , а так само клішірованние клоунські образи головних героїв зображують , м'яко кажучи кілька недалеких персонажів. Якщо так подивитися попрістальней , то Хелена Бонем Картер і скажемо Том Уілкінсон , здалися не яскравими , але в більш - менш прийнятних рамках , хоча і не дуже цікавих , Рут Вілсон , хоча і виглядала більш - менш гідно , але за типажем , як мені здається не надто підійшла . Її фрікові сексуальність відмінно зіграла в Лютере , але виглядала недоречною в Рейнджере . Вільям Фіхтнер цілком пристойно зобразив лиходія , тут особливо причепитися ні до чого. Навіть , Армі Хаммер , який грає абсолютного « Івана-дурника » виглядав , так би мовити в рамках проекту. Відповідав ідіотської атмосфері. Але тут вже не до нього претензія . Але ось , бідний Депп , якось зовсім не розгубився. Найяскравіший персонаж у його виконанні вийшов тьмяним , дерев'яним , нудним і не цікавим. Я дуже засмучений.

 

 

Так що у фільмі , крім безглуздих комп'ютерних трюків , практично нічого немає. Звичайно ці трюки іноді відволікають , але незв'язність що відбувається і відсутність яскравих персонажів , практично зводять нанівець весь ефект .

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго