Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Людина зі сталі
----

Кларк Кент - молодий журналіст, який відчуває себе чужинцем через свою неймовірну силу. Відправлений багато років тому на Землю з куди більш розвиненої планети Криптон, він намагається усвідомити “Навіщо?” 
Виховуваний у сім'ї названих батьків, Марти та Джонатана Кента, незабаром Кларк розуміє, що мати суперздібності — означає необхідність приймати дуже непрості рішення. Але саме в той момент, коли людству так необхідна стабільність, на світ здійснюється напад. Тепер Кларк стає героєм, відомим як Супермен, щоб допомогти відвести несподівану загрозу і захистити тих, кого він любить.

У 2013 році режисер Зак Снайдер зняв першу частину з нового циклу фільмів Супермена «Людина зі сталі», в цьому йому допомагали Крістофер Нолан (продюсер/сценарист) і Девід С. Гойер (сценарист).

Завантажити файл: Man-of-Steel-2013.torrent [13.46 Kb] (Завантажило: 41)

Фільм вийшов дуже якісним і захоплюючим. Протягом двох з половиною годин нам розповідає епічну історію перетворення Супермена прибульця з Криптону в захисника землі, все це наповнене вибухами і прекрасними пейзажами. Творцям фільму вдалося побудувати сюжет так, що видовищні сцени битв ніскільки не приїдаються, а чергується з розповіддю про життя Супермена з його родиною і про його спроби зрозуміти своє походження.

 

Актори грають добре, але ніхто не стрибає вище голови. Генрі Кавелл вдалося викликати співпереживання до свого персонажа і показати, що він не просто супергерой. Я зрадів появі у фільмі Рассела Кроу (Гангстер, Ігри розуму), який зіграв батька головного героя, і Емі Адамс (Боєць), яка виконала роль Луїс Лейн.

 

 

 

Епічні битви, стрімкі польоти Супермена, казкові пейзажі гір, лісів і снігових долин - все це супроводжується прекрасним музичним супроводом від Ханса Циммера (Початок, Гладіатор).

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго