Українські футбольні команди
 
➤ Перевага Борна
----

Завантажити фільм Перевага Борна 2004. З часу подій , описаних у фільмі «Ідентифікація Борна» , пройшло майже три роки. Джейсон Борн зі своєю подругою з першого фільму Марією живуть в штаті Гоа в Індії. Борна переслідують спогади про вбивство в берлінському готелі .

Тим часом у Берліні проходить операція ЦРУ. Памела Ленді хоче отримати за 3 мільйони доларів так звані « файли Неского » - документи , які повинні пролити світло на крадіжку 20 мільйонів доларів з ЦРУ , кількома роками раніше. Але операція провалюється. Кілер Кирило вбиває агента і « купця » і викрадає документи з грошима , щоб передати їх російському олігархові Юрію Греткову , на якого він працює. При цьому на вибуховому пристрої , пошкодивши силовий кабель в готелі, він спеціально залишає відбитки пальців Борна.

Потім , прибувши в Гоа , Кирило намагається вбити Борна. Борн « обчислює » чужака , і йому вдається піти, але при цьому від руки Кирила (постріл зі снайперської гвинтівки ) гине Марія. Кирило ж упевнений , що вбив Борна , тобто виконав замовлення . Борн відправляється в Неаполь , щоб з'ясувати, чому ЦРУ знову його переслідує.

Завантажити файл: The-Bourne-Supremacy-2004-720p.BluRay-Ukr.Eng.mkv.EX.UA.torrent [17.11 Kb] (Завантажило: 3)

Ленді виявляє, що відбитки пальців на вибуховому пристрої збігаються з відбитками одного з агентів проекту « Тредстоун ». Керівник проекту Вард Ебботт розповідає , що російський політик Володимир неск мав оголосити викрадача 20 мільйонів доларів , коли був убитий разом з дружиною в берлінському готелі . Ленді і Ебботт відправляються в Берлін.

Після прибуття в Неаполь Борна затримують. Під час допиту співробітником посольства США , Борн нападає на нього , копіює його SIM- карту і , підслухавши розмову співробітника з Ленді , дізнається , що та хоче знайти Борна і що він підозрюється у кількох вбивствах. У Мюнхені Борн знаходить колишнього агента проекту « Тредстоун » Ярду . Ярду повідомляє , що проект закритий. Після розпочатої боротьби Борн змушений вбити Ярду .

До Берліна Ленді і Ебботт привозять Ніки Парсонс , яка в проекті « Тредстоун » відповідала за здоров'я агентів. Борн стежить за Ленді , впевнений , що це вона організувала замах у Гоа. Виторгувавши у ЦРУ зустріч з Нікі , він розпитує її про вбивства в берлінському готелі « Брекер ». Нікі каже , що перша операція Борна була в Женеві , і вона нічого не знає про вбивство у Берліні. Ленді через систему підслуховування чує цю розмову і починає думати , що Борн невинний.

Після візиту в готель « Брекер » Борн згадує свою місію - це він убив подружжя неск. Борн приходить до Ебботу , який зізнається , що він разом з Гретковим причетний до викрадення грошей . Замах в Гоа теж організовано ім. Борн записує його визнання на диктофон , щоб передати запис Ленді . Коли Ленді приходить в номер до Ебботу , той стріляє собі в голову.

Борн вирушає до Москви , щоб знайти дочку подружжя неск. Кирило переслідує Борна і в ході автомобільної погоні гине. Юрія Греткова заарештовують. Борн добирається до квартири , де живе дочка неск , і розповідає їй всю правду про смерть батьків , після чого йде.

Через деякий час Борн дзвонить Ленді , що знаходиться в Нью -Йорку. Вона дякує йому за запис і повідомляє йому його справжнє ім'я.

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго