Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ Небраска
----

Завантажити Небраска 2013 року.

74 -річний невгамовний і буркотливий батько - алкоголік на порозі хвороби Альцгеймера  Вуді Грант отримує рекламну листівку , в якій говориться , що він виграв в лотерею один мільйон доларів. За виграшем треба вирушати в інший штат , і молодший син старого , Девід , зглянувшись над ним і вирішивши вибратися з обридлого Біллінгса , везе його в Лінкольн , штат Небраска , щоб забрати свій приз. Син розуміє , що ніякого призу немає , але не хоче ранити батька правдою  .

Дорога в Небраску лежить через рідне місто Вуді , Хоторн . Батько і син провідують старшого брата Вуді і його сім'ю. Грант - старший відвідує місця , в яких проходила його юність - автомайстерню , якою він колись володів , місцевий бар і будинок , в якому він виріс. У барі Вуді і Девід зустрічають Еда Піграма  , старого друга Вуді , багато років тому запозичили у Гранта -старшого компресор повітря і не повернув його . Вуді розповідає йому , що став власником мільйона доларів , і на наступний ранок новини про це розлітаються по всьому місту.

Незабаром в їх подорожі до них приєднується дружина Вуді і мати Девіда , Кейт  . Вони відправляються на місцеве кладовище , на якому Кейт в іронічній і недоброзичливою формі висловлюється про кожного з похованих тут родичів Вуді . У барі Ед заявляє Девіду , що хоче свою частину від виграного мільйона , так як у молодості Вуді заборгував йому велику суму . Девід зустрічається з видавцем місцевої газети , яка планує надрукувати статтю про виграш Вуді . Вона розповідає , що колись була дівчиною Гранта -старшого , а він сам , несподівано для сина , брав участь в Корейській війні.

Ед вдруге просить віддати йому заборговані гроші , але Девід відмовляється. На виході з бару на них нападають двоє грабіжників у масках  , які відбирають у старого лист з повідомленням про виграш. Пізніше , повернувшись у бар , батько і син виявляють , що лист зачитує всім присутнім Ед , попутно ображаючи і принижуючи Вуді . Старий мовчки забирає у нього лист , а Девід вдаряє його в щелепу.

Вуді і Девід , нарешті , прибувають в Небраску , але в офісі торгового агентства , як і очікувалося , ніякого виграшу для них немає. Як втішливий приз старому віддають кепку переможця . Перед від'їздом з міста Девід заїжджає в автосалон , продає свою машину і купує батькові пікап , про який він давно мріяв , і компресор повітря замість того , що не повернув Ед . Вуді займає місце водія і прямує до виїзду з міста. По дорозі йому востаннє зустрічаються всі його знайомі , у тому числі побитий Ед і прощається з ним старший брат.

Вуді змінюється з Девідом місцями і назавжди залишає рідне місто .

 

Завантажити файл: Nebraska-2013-ukr-BDRip-Hurtom.avi.torrent [14.94 Kb] (Завантажило: 1)

 

 

 

 

 

 

 





Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго