Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Ціна зради
----

Кожен день Чарльза Шайна (Клайв Оуен), службовця рекламного агенства, схожий на попередній. Щоранку він сідає на той самий потяг і їде на роботу. Всі сили Чарльза та його дружини Діани спрямовані тільки на лікування дочки Емі, хворої на діабет. 
Однак все змінюється одного ранку, коли Чарльз запізнюється на свій потяг і тому змушений сісти на наступний. Не маючи грошей на квиток, він погоджується, аби за нього заплатила чарівна Люсінда (Дженніфер Аністон). Tе, що спочатку здається легким фліртом, згодом приводить їх у готельний номер, коли все починає йти шкереберть. В номер вдирається озброєний чоловік, який б'є Чарльза і ґвалтує Люсінду. З цього моменту життя головного героя перетворюється на кошмар, і кожен крок, здається, лише ускладнює пошук виходу з нього...

Завантажити файл: Derailed-2005-Ukr-DVDRip.torrent [14.35 Kb] (Завантажило: 9)

 

Люди! Будьте пильні - Вас можуть обмотувати... Не змінюйте коханим, це до добра не доведе... А може і зовсім, довести до крайності і позбавити всього, як наприклад, головного героя фільму «Ціна зради». Не все гладко складалося у житті службовця рекламного агентства, а після того, як йому запаморочила голову чарівна пройдисвітка, життя взагалі покотилася вниз по похилій! Зрада - це завжди погано, аморально і нелюдяно.

«Ціна зради» показує крайності людський життя. Чи завжди ти власник ситуації? - Аж ніяк ні. Спіткнувшись раз, спіткнешся ще раз. Одна брехня породить іншу і так, поступово, в житті настає хаос. Цю кінострічку можна назвати посібником сімейного життя. Як можна краще, цей фільм показує те, як не можна чинити і що не можна робити.

Зірка фільму - неповторна Дженніфер Еністон, жінка, яка завжди однакова, але при цьому завжди різна. Звучить комічн , але це так. З роллю спокусниці, «жертви» з безневинними очима вона справляється бездоганно. Який би з чоловіків їй не повірив?

Цікавий той факт, що серед головних героїв немає постраждалих. Всі отримують те, що заслужили. Дивишся і дивуєшся... як же далеко може завести обман ... Чи не краще зізнатися відразу?

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго