Українські футбольні команди
 
➤ Поганий лейтенант
----

Лейтенант поліції Нью-Йорка, що страждає непереборною пристрастю до ставок на бейсбол, а також пристрастю до наркотиків і алкоголю, займається розслідуванням жорстокого згвалтування черниці. Але розслідуванню справи дуже заважають пороки поліцейського, які стають його основним сенсом життя. Такі вади не можуть не призвести до трагедії.

Завантажити файл: The-Bad-Lieutenant-Port-of-Call-New-Orleans-2009-Ukr-Eng-BDRip.torrent [12.29 Kb] (Завантажило: 6)

 

Поганий лейтенант - це історія про погану людину. Але найголовніше в цій історії, що ми знаходимося на стороні головного героя. Навіть незважаючи на те, що він робить жахливі вчинки. Головне питання фільму «Чи зможе лейтенант впоратися зі своєю темною, хибною стороною...» відповідь на це питання вирішує для себе глядач.

Чесно сказати, фільм за своєю атмосферою нагадує більше серіал, не знаю, може тільки мені це здалося. Недоліків у фільм дуже мало, але куди без цього в кіно, хоча плюсів набагато більше. Фільму вистачає зовсім небагато до статусу «культового», на жаль, я не можу зрозуміти чого йому не вистачає. У картини є все: музика, відмінний сюжет, гра акторів.

Ніколас Кейдж - ніхто не сумнівається, що цей актор неймовірний. Вже й не злічити скільки культових фільмів з його участю, але для мене, в цьому фільмі, він перевершив сам себе. Його герой неймовірний, то, що він робить на екрані - це потрібно бачити. Образ злого, але в той же час доброго копа - наркомана у містера Кейджа вийшла дуже і дуже добре!

Крім того, порадувала участь і інших не менш відомих особистостей у картині: Єва Мендес , Вел Кілмер , Ексзібіт , Бред Дуріф.

Це перший фільм Вернера Херцога, який я бачив, але його стиль мені безумовно сподобався. Режисер показує неймовірні ситуації на екрані. Все зрозуміло, без зайвих підтекстів.

У підсумку. Ми маємо чудову картину за участю Ніколаса Кейджа. Відмінним сюжетом в стилі кримінальної драми. Цей фільм варто подивитися хоча б заради історії і невимовної гри Кейджа. Раджу всім без винятку.

 

 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго