Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ 3 дні на вбивство
----

Головний герой фільму, агент розвідки Ітан Реннер, дізнається, що він смертельно хворий, і вирішує відійти від справ, щоб провести дні, що залишилися зі своєю родиною. Але в конторі не прагнуть відпускати цінного співробітника. Начальство пропонує Реннеру експериментальні ліки, покликані врятувати його життя, в обмін на останнє завдання. В результаті Ітан виявляється між трьох вогнів: потрібно виконати місію, не забути сім'ю і якось упоратися з побічними ефектами ліків - галюцинаціями.

Завантажити файл: 3-Days-to-Kill-2014-BDRip-AVC-UKR_ENG.torrent [20.46 Kb] (Завантажило: 26)

Ми всі звикли до Костнера як до супер-героя, якому нема чого протиставити. Де б він не з'являвся - драма, трилер або ще що - завжди зберігав амплуа супергероя: протистояти - неможливо, перемогти - не можна. Тут так само, але трохи інакше.

У «Три дні на вбивство» Костнер, крім усього іншого, батько, якому доводиться не просто виховувати, а й захищати. І загроза котра виникла на горизонті мирного життя змушує його застосувати всі свої навички, щоб уберегти сім'ю від біди. Але будь все так просто, хіба став би цікавий глядачеві цей фільм? Ні. Сюжет доповнений багатьма лініями, здатними пробудити і захопити інтерес глядача, оволодіти ним і втримати до самого кінця. Сюжетні ходи позбавлені логічної невірності - все відбувається правильно і так, як повинно, без дурості і додумок.

Акторська гра чудова, тут взагалі говорити нема про що. Костнер, вже давно пішов і забувся для сучасного глядача, повертається на екрани блискуче і феєрично, хвацько нагадуючи глядачеві, хто він такий. Дійсно, великий актор, і, граючи головну роль, виправдовує своє ім'я і зароблений статус з залишком. Інші актори не менш гарні: кожен викладається на всі сто, показуючи свого героя таким, яким той є. Акторська гра на більш ніж гідному рівні - змушує переживати і втягує в події подібно трясовині.

«Три дні на вбивство» - чудовий, чаруючий фільм, здатний захопити чи не з перших кадрів. Насичений, напружений сюжет, відмінна акторська гра, чудове музичний супровід - цей фільм захоплює з самого початку, і не тільки вище перерахованим: більше своєю неординарністю і цікавим змістом - «Три дні на вбивство» відмінний, захоплюючий і напружений фільм. Дуже гідне кіно.

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго