Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Повітряний маршал
----

Повітряний маршал Білл Маркс під час чергового польоту починає отримувати смс-повідомлення від невідомого, який погрожує прибирати по пасажиру на годину, якщо не будуть виконані його вимоги, попутно підставляючи головного героя по всіх статтях. Марксу нічого не залишається, як тільки спробувати взяти ситуацію в «свої руки» і відшукати настирливого терориста.

Завантажити файл: Non-Stop-2014-BDRip-720p.torrent [22.14 Kb] (Завантажило: 15)

Сюжет досить цікавий, тримає в напрузі до самого кінця, вже й не пам'ятаю який фільм настільки сильно змушував стежити за подіями і переживати за головного героя. Сподобалося те, що всі події фільму відбуваються в літаку, а тобто в замкнутому просторі, це додає ще більшої напруженості. Режисер Джаум Коллет-Серра знову доводить, що вміє знімати захоплюючі і атмосферні трілери. Раніше він зняв фільм «Невідомий» з тим же Нісоном у головній ролі, і ось вийшов «Повітряний маршал», так що їх спільна робота приводить до того, що ми отримуємо якісний фільм. 

Якимись особливими спецефектами фільм здивувати не може, але він і не розрахований на це. Тут у нас є непогані бійки, пара пострілів. Але крім того є захоплюючий сюжет, який і перекриває все інше. Музичний супровід, в принципі, непоганий, місцями добре поєднювався з тим, що відбувається.

Головну роль виконав приголомшливий Ліам Нісон, зіграв чудово, актор, за грою якого спостерігаєш із задоволенням. Такі образи як тут у нього особливо добре вдаються. Джуліанна Мур добре зіграла, з Нісоном в кадрі виглядають відмінно.

«Повітряний маршал» - це цікавий, динамічний, атмосферний і напружений трілер, який прямо таки змушує глядача подумати, ніби це він опинився на захопленому літаку, бо кіно реально захоплює. Знято все чудово, Ліам Нісон як завжди шикарний. Мені фільм дуже сподобався, побільше б подібних трілерів. 

 

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго