Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Красуня та чудовисько
----

Дочка купця, смілива і відважна Белль (Красуня), шукає свого батька в палаці у Чудовиська. Але злі чари чаклунки, що зачарували його розвіються тільки тоді, коли його зможе полюбити прекрасна дівчина...

Купецька родина Раззорю і переїхала в село. Дітей у купця було шестеро - три дочки і три сини - над якими він постійно квокче, хоча деякі майже його віку, і в той час багатії самі вихованням не займалися. Одного разу в три кроки від рідного міста він знайшов замок. У замку він з'їв все що міг і вкрав дві скрині (дівчатка просили подарунки) на знак вдячності господареві замку.

Завантажити файл: La-belle.mkv.torrent [14.56 Kb] (Завантажило: 40)

Так, він забув подарунок для молодшої дочки - троянду (красуня у нас любить займатися городом, гарбуза вирощує). Купець відчайдушно шукає троянду, хоча весь замок ними заріс, потім зриває якусь троянду в саду і натикається на чудовисько, яке говорить що саме ця із сотні абсолютно однакових троянд на кущі (знову ж не рахуючи мільйона троянд в замку) йому найдорожче. Воно гладить купця лапою (так воно виражає загрози) і змушує його віддати життя за троянду після прощання з дітьми. Красуня обганяє батька на сто метрів і їде замість нього.

Вона весело проводить час у замку, лазити по деревах і з вражаючою швидкістю бігаючи за ланями в бальній сукні 17 століття і туфлях по важко прохідний лісі (щоранку чудовисько дарує їй нову сукню), періодично загрожуючи чудовиську ножем і обмінююся ляльками з незрозумілими собачками (причому покривало для ліжка красуні схоже зроблено теж з них).

 Одного разу красуня бачить сон про минуле замку, де чудовисько, тоді король, вбило лань, яка виявилася його дружиною (а ще й лісової німфою). У покарання за вбивство дочки батько німфи перетворює його на чудовисько з усіма витікаючими наслідками. У каяття за скоєне чудовисько зворушливо їсть ланей перед портретом своєї померлої дружини.

Після того, як красуня провалилася під лід, рятуючись від поцілунку після настільки прекрасною трапези чудовиська, дбайливе чудовисько відпускає її побачитися з рідними. Брати красуні, побачивши її багатий наряд, споряджають експедицію до чудовиська, щоб звільнити його від зайвих коштовностей.

В результаті чудовисько виявляється зі стрілою в грудях (якої він до речі вбив свою першу дружину), його намагаються втопити у чарівній лікувальної ванні і всі живуть довго і щасливо в якійсь хатині, продаючи квіти.

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго