Рінгтони на телефон для українського патріота
 
➤ 13-й район: Цегляні маєтки
----

Історія детектива під прикриттям, що шукає зброю масового знищення, викрадену наркодилером ґетто "Цегляні маєтки". Детектив звертається по допомогу до знавця району Ліно, єдиній людині, яка не боїться бандитів.

 Здавалося б, що більш тринадцятий район став безпечним і тут протікає звичайне життя, як і у всій Франції. Однак на ділі все виявляється інакше. На місце бандитам, які були знищені і посаджені за грати прийшли нові. Причому більш небезпечні і озброєні за останнім словом техніки. Усередині тринадцятого району знаходиться район цегляних особняків. Якраз це місце і облюбував наркобарон, який скоїв серйозні злочини в десятках країн. Здавалося б, що достатньо відправити туди десант і можна сміливо брати його і садити за грати. Але все не так просто. По-перше, новий ватажок має величезну охорону, а по-друге, в його руках зброя масового знищення. Ядерна бомба покоїться в одному з підвалів серед десятків будинків, і в якому саме - це дізнатися досить складно. Наркобарон обіцяє підірвати всі, якщо не будуть виконані всі його умови. Причому він налаштований, вельми серйозно. Для початку йому повинні присудити посаду мера району, а після купити у нього бомбу, таймер якої вже запущений. Якщо не виконати вимоги бандита, то незабаром не те, що тринадцятого району не залишиться, а й довколишні райони будуть знищені в пил. Як і завжди справу доручають фахівцю особливого рівня. Це детектив, який брав участь у подібних операціях і знає, що потрібно робити, щоб домогтися успіху і нейтралізувати злочинців. Є тільки одне але. Якщо для попередніх операцій він отримував карту місцевості і докладний план, то в черговий раз йому це не нададуть. Сподіватися можна лише на свої сили. Незабаром йому на допомогу готовий прийти житель району Лейко. Він не раз давав відсіч бандитам і знає район особняків як свої п'ять пальців. Поліцейський департамент Франції виділяє на операцію велику суму. Хлопці оснащені зброєю самого різного калібру і лише на плечі їх двох лягає непосильне завдання.

Завантажити файл: Brick-Mansions-2014-BDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [15.04 Kb] (Завантажило: 20)

Потрібно буде виконати титанічну роботу. По-перше, пробратися в огороджений і охороняється через кілька десятків головорізів, які без сумніву випустять обойму куль, якщо їм щось не сподобається. Після будь-якими способами одержати відомості про те, де ж знаходиться бомба. Наркобарон дізнається про те, що на його пошуки і нейтралізацію були відправлені два професійних фахівця. Враховуючи це, він скорочує час на таймері і стає зрозуміло, що операцію слід провести якомога швидше. Крім цього, бандит збільшує суму операції до декількох мільярдів. Уряду необхідно вчасно вирішити що робити - розлучитися з кількома мільярдами, або евакуювати всі довколишні райони. Головним героям картини 13-й район: Цегляні особняки доведеться працювати в посиленому режимі. Адже попередній план тепер повністю безглуздий. Нові реалії вельми жорстокі і здається, що ось-ось хлопці здадуться. Але цього робити не можна, адже вони не просто програють, вони загинуть і дадуть загинути сотням тисяч мирних жителів. Так що слід зібрати всі сили в кулак і повністю йти до мети. У будь-якому випадку вони стануть героями, які ризикнули своїм життям і приступили до виконання свого службового обов'язку.

 

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго