Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Початок
----

Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої уміють занурюватися у сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися - імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

Головний герой фільму є промисловим шпигуном, що викрадає цінну інформацію із чужого мозку під час сну. Процес цей достатньо небезпечний і трудомісткий, тому головний герой діє не один — а у складі багатонаціональної злочинної групи, де є свій конструктор світів уві сні, вогнева і силова підтримка, мімік-перевтілювач образів, лікар-хімік-винахідник, який контролює хімічну складову сновидіння й інші корисні особи.

Головному героєві у якості зачину інтриги фільму роблять пропозицію, від котрої він не може відмовитися: йому пропонують не банальну крадіжку інформації, а створити нереальне: укорінити в чужу голову потрібні ідеї, що має у перспективі принести величезну фінансову — а головне емоційну користь замовникові. Справа це нова, практично нездійсненна, бо теоретично неможлива, адже свідомість не приймає сторонню ідею, бо вона чужа. Та для честолюбного героя, втомленого рутиною повсякденності і небезпечними наслідками невдалого завершення чергової місії (на героя полює могутня корпорація, котра не прощає невдач) — це саме те. Крім того, платня за успішне укорінення ідеї — аж занадто

спокуслива.

Завантажити файл: Inception-2010-Hurtom.torrent [16.15 Kb] (Завантажило: 2)

Плюс, звичайно, щоб глядачеві не було нудно, є натяк, що у минулому в героя сталося щось трагічно-неприємне, і це загрожує наслідками.

Одним словом, команда з шести людей (і серед них неодмінно знаходиться одна прекрасна панна) успішно пірнає у сон нещасної жертви укорінення, і там починає здійснювати свої темні наміри.

І звичайно ж, усе починає летіти шкереберть.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго