Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Льодяний
----

Незважаючи на те, що Річард Куклінські (Майкл Шеннон) на перший погляд зразковий сім'янин і добропорядний громадянин, на ділі ж він інший. Фільм заснований на реальних подіях , історія полотна якого розповість про жорстокого і безкомпромісного кілера. До такої жахливої ​​професії головний герой прийшов не відразу. Працюючи в конторі по озвученні порнофільмів, піддавшись на провокації боса (Рей Ліотта), він вбиває людину. Це стало його першим кроком на шлях крові і жорстокості. Сюжет покриє період з перших кроків Куклінські у світі гангстерів до його арешту, коли на рахунку кілера буде не менше ста вбивств.

У крижані глибини холодної війни нас у цій кінострічці занурить знаменитий професійний кінорежисер Apіель Вpoмен в новому своє кримінальне драматичному трилері, сценарій для якого писався спільно з Морганом Лендом і Ентoні Бpyно. В основу цього захоплюючого гостросюжетного кінофільму покладена абсолютно реальна історія найманого вбивці, що працює за контрактом, Pічарда Kyклінскі. Окрім своєї головної роботи - численних замовних вбивств і розправ, ця людина ще живе якоїсь своєї власної сімейним життям і, до всього іншого, є дуже хорошим сім'янином. Все складається таким чином, що Kyклінскі постійно веде якесь таке подвійне життя. А, тепер скажемо про найголовніше - про сюжет цього захоплюючого кінофільму. Йде затяжна холодна війна - відбувається конфлікт між багатьма державами, але вона йде без жодного зброї, в ній немає активних бойових дій і відкритих протистоянь. Тільки, в ті часи, для упокорення самих неугодних людей застосовували так званих «контрактників». Ці люди, природно, робили свою роботу бездоганно, по тихому прибирали з шляху всі можливі перепони. Таким ось зброєю в руках своєї держави і був головний герой нашого кінофільму, Pічард Kyклінскі.

Завантажити файл: The-Iceman-2012-BDRip-Hurtom.avi.torrent [15.04 Kb] (Завантажило: 6)

Настав день, коли його «кар'єра» закінчилася. Холодна війна припинилася, і його великий і різноманітний досвід стали нікому не потрібні разом з нашим героєм. І, сьогодні, через багато років, коли закінчилися всі підписки про нерозголошення, він зважився розповісти нам все про ті роки, про те, чим він тоді займався. Ця людина стверджує, що він своїми руками вбив близько двохсот п'ятдесяти осіб.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго