Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Винні зірки
----
Хейзел хвора на рак. Незважаючи на те, що хвороба тимчасово відступила, дівчина не відчуває ні краплі радості. Вона ходить в групу підтримки, де одного разу знайомиться з Августом Уотерсом і моментально закохується в нього. Август і Хейзел відправляються в повну пристрасті і життя подорож, яка зайвий раз покаже їм, що весь сенс життя можна знайти в будь-якому її відрізку.

 

Людина сприймає як належне життя і близьких йому людей. А коли настає точка неповернення, коли він розуміє, що повернути витрачений даремно час неможливо, приходять жалю. Деякі впадають у зневіру, а у когось вистачає сили волі для боротьби з гнітючою повсякденністю і буденністю. У картині американського режисера Джоша Буна «Винні зірки» яскраво демонструється сила духу людини на прикладі юної Хейзел. Фільм знятий по однойменній книзі Джона Гріна, що оповідає про молоду дівчину, яка знайшла свою справжню любов. Цю картину варто дивитися всім, оскільки вона зачіпає найтонші струни душі і змушує задуматися про більш високий і нематеріальному. Хейзел давно бореться зі страшною недугою - раком і, нарешті, лікарі діагностували поліпшення в стані її здоров'я. Однак змучена довгим лікуванням і лікарняними процедурами Хейзел не радіє цієї новини. Їй не віриться, що вона зможе повністю одужати. Щоб хандра остаточно не заволоділа дівчиною, вона записується в групу підтримки - товариство людей, що зіткнулися з аналогічною проблемою, що і Хейзел.

Завантажити файл: The-Fault-in-Our-Stars-Extended-Cut-2014-BDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent [16.81 Kb] (Завантажило: 28)

На заняттях вона знайомиться з Серпнем Уотерсом, молодим чоловіком, у якого також діагностований рак. У процесі спілкування в них зароджуються зворушливі почуття один до одного, що переростає в пристрасну любов. Це взаємне почуття стає їх останньою надією пережити радісні моменти в житті, знайти щастя, хай і короткочасне. Це ж почуття змушує закоханих прийняти несподіване рішення - відправитися в подорож. Можливо, це буде останньою подорожжю в їх житті, але ні Хейзел, ні Серпень і секунди не будуть шкодувати, що дозволили собі випробувати хвилюючі емоції, яскраві враження, які могли зупинитися у будь-який момент. Головне те, що все це час вони були разом.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго