Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Майстер тайцзи
----

Пекін. Амбіційний юнак Чень Лінь - Ху на прізвисько «Тигр» підробляє скромним кур'єром, але після роботи він перетворюється на молоду зірку бойових мистецтв, поступово відточуючи свої навички, дотримуючись традицій тайцзи Лін Кун. Навчившись розміреним і мирним рухам з тайцзи, він пристосував їх для бійцівських змагань. 
Донака Марк, ховаючись від гонконгської поліції, потрапляє в інший столичний мегаполіс, де панує плутанина і хаос, і відкриває там підпільний бійцівський клуб, в якому реальні гроші можна заробити, перемагаючи супротивників у поєдинках без правил, які транслюються в прямому ефірі багатим кліентам. 
Підшукуючи нову «зірку», Донака намагається принадити Тигра обіцянкою легкого заробітку. Входження у цей світ виявляє найтемнішу сторону Чень Лінь - Ху, але йому необхідні гроші. Його навички допомагають йому на рингу, та чи зможе він, борючись, зберегти в собі чистоту і добропорядність? 

У новому американо-китайському гостросюжетному і наддинамічному барвистому бойовику «Майстер тай-цзи онлайн» Ми познайомимося з одним з найкращих в Пекіні молодим перспективним майстром стародавніх східних єдиноборств, що потрапив в екстремальну ситуацію, яка ще раз перевірить всі його можливості і здібності, а, найголовніше, його готовність до самопожертви і повним самовіддачі. Цього молодого і амбітного юнака звуть Чень Лінь-Ху, якому дали прізвисько «Тигр». Він підробляє самим звичайним кур'єром, однак, після завершення трудового дня він перетворюється на молоду і перспективну зірку в сфері бойових мистецтв, поступово, крок за кроком відточуючи свої професійні навички, слідуючи стародавнім традиціям Тайцзи Лін Кун. У свій час, добре вивчивши розмірені і мирні рухи з Тайцзи, він майстерно їх пристосував для змагань бійців. Інший персонаж, Донака Марк, який у спробі сховатися від переслідує його поліції Гонконгу, виявляється у столичному мегаполісі, де панують плутанина і повний хаос.

Завантажити файл: Man.of.Tai.Chi.2013.USA-CH.vo.satkureng-ch.AC3.5.1.BDRip-AVC.UA.mkv.torrent [11.46 Kb] (Завантажило: 10)

Він відкриває там нелегальний бійцівський клуб, в можна дуже добре заробити, беручи участь у боях без правил і перемагаючи в них, які транслюються в прямому ефірі для багатих клієнтів клубу. Підшукуючи для свого підпільного клубу нову «зірку», Донака пробує заманити до себе Тигра обіцянкою йому легкого заробітку. Вростання в цей жорстокий сучасний світ виявило найтемніші сторони особистості Чень Лінь-Ху, тепер йому необхідна готівку. Його професійні бійцівські навички добре допомагають йому на рингу, проте, чи зможе він, беручи участь у боях, зберегти всередині себе добропорядність і чистоту?

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго