Українські шпалери На робочий стіл
 
➤ Не бійся темряви
----
Саллі Херст - самотня замкнута дівчинка, яка приїжджає на Род Айленд, щоб пожити зі своїм батьком і його дівчиною в старовинному особняку XIX століття, який вони реставрують. Досліджуючи захирілий будинок, Саллі знаходить потайною підвал, куди ніхто не заглядав з моменту загадкового зникнення архітектора особняка, що стався більше століття тому. 
Сама того не бажаючи, Саллі випускає на свободу стародавні породження темряви, які збираються затягнути її в страшну безодню, що ховається під підлогою старого будинку. Тепер їй належить переконати Алекса і Кім, що це не плід її фантазії - поки відразливі істоти не поглинули їх усіх.

 

Сюжет фільму Не бійся темряви розповість нам про самотню замкнуту дівчинку Саллі Херст, яка приїжджаючи в Род Айленд до свого батька і його дівчині, поселяється з ними в старовинному будинку, якому вже більше сотні років. Її батько і його подруга займаються реставрацією цього особняка. Звичайно ж Саллі, як звичайна дитина починає потихеньку і в таємниці обстежити цей дуже цікавий будинок. У якийсь момент вона натикається на старий підвал, в який ніхто і ніколи не заходив після того, як при загадкових події зник архітектор особняка.

Завантажити файл: Ne.bijsja.temrjavi.2011.D.BDRip-by-sstonecold.avi.torrent [15.42 Kb] (Завантажило: 5)

А подія це сталося близько ста років тому. Природно, абсолютно випадково Саллі примудряється випустити на свободу справжнісіньких породжень зла, які тепер переслідують одну мету - затягнути її до себе і вбити. З цього моменту дівчинка переживає дійсно жахливі події і при цьому намагається переконати свого батька в тому, що все це не її вигадки, а справжнє зло, яке полювати за їхніми душами і тілами.

Коментарі:

Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbully
Останні фото
КозацтвоМайданСловяниІсторичні фотоШпалери перейти у фотоальбом
Фотоальбом словянокЗаставнівські сорочки. Заставнівські сорочки.
Фотоальбом українського одягуКонотоп, десь 1910-1912 рр. Конотоп, десь 1910-1912 рр.
Українське військоФото синьожупанників 1918 Фото синьожупанників 1918
Старі світлини про УкраїнуКозаки з Вінніпегу 1976 рік Козаки з Вінніпегу 1976 рік
Фотоальбом української хатиСтильна українська хата! Стильна українська хата!
Відомі місця в УкраїніКосмач для туриста Космач для туриста
ФотоальбомКарта України 1950 рр. Карта України 1950 рр.
Патріотичний фотоальбомВійна на сході України. Фото. Війна на сході України. Фото.
КозацтвоКозаки в Чикаго Козаки в Чикаго